Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz sezon finali 31. bölümde neler olacak? Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanında şok! Derin mi Asya mı ölecek?

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 22:39 29.05.2021 - 22:50 Ece Sahan

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde bomba fragman! Sadakatsiz sezon finali 31. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz yeni sezonda diziden hangi bomba isim ayrılıyor?

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde bomba sezon finali geliyor! Çarşamba akşamlarını reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz sezon finaline bombalarla giriyor. Heyecan dorukta 3. fragman!

Sadakatsiz sezon finalinde ölüm var!

Sadakatsiz dizisinde sezon finalinin 3.fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz yeni sezonda diziden hangi bomba isim ayrılıyor?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz sezon finaline bomba gibi giriyor! MedYapım büyük sürprizler olacak dediği Sadkatsiz 31. bölümde kim ölecek?

Sadakatsiz 31. bölüm 3. fragmanında Asya, Derin'in evine gider ve Derin'i bi gelir misin bir şey konuşmak istiyorum der. Bunun üzerine Derin'in annesi Gönül "Sizin konuşacak neyiniz kaldı?" der. Derin ise "Ne olacak anne beni mi öldürecek" der ve Asya ile gider. 

Daha sonra görüntülerde Asya ve Derin arabayla bir uçurumdan düşmek üzere olduğu görülür. Görünen o ki, tüm o flashbackler Asya ve Derin'in ölümü beklerken ki birbirlerine Volkan'ın hayatlarına nasıl yalanlarla girdikleridir.

Peki kim ölecek?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Bu fragmanla diziden Melis Sezen'in ayrılacağı iddiaları kuvvetlendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@