Yasak Elma fanları Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılmasına karşı çıktı. Başarılı oyuncu fanlarına teşekkür etti.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da Şahika rüzgarı esmeye devam ediyo. Nesrin Cavadzade'nin Yasak Elma dizisinden ayrılma sebebi ortaya çıkınca fanlar çıldırdı. Tüm Yasak Elma fanları Nesrin Cavadzade'nin yanında yer aldı.

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin başrolünde yer aldığ Yasak Elma'da beklenmedik ölüm yaşandı. Yeni bölüm fragmanında Nesrin Cavadzade'nin canlandırdığı Şahika karakterinin öldüğü görüldü. Cansu'nun çektiği tetik Şahika'ya isabet etti ve Şahika öldü. Ancak bu ayrılıkla ilgili olarak ortaya atılan iddialar dizinin fanlarını kızdırdı.

Açıklanana göre eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt, Yasakl Elma'nın şimdiki yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca çekimleri yapmak üzere sete geldi. Eda Ece ile sıkı dost olan Yeşilyurt sahnesi olmadığı halde Eda Ece'ye haber verince dizinin sempatik oyuncusu Eda Ece sete geldi. İkili sohbete daldı. Bu sırada sahne çekimi olan Nesrin Cavadzade çekimin uzaması üzerine üşüdü ve Yeşilyurt'a "İşinizi bitirip sohbetinizi sonra yapsaydınız" diyince ortam gerildi. Bunun üzerine Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını kapattı. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'da bunun üzerine Cavadzade'yi diziden uzaklaştırdı.

Olayın yayılması üzerine dizinin fanları Nesrin Cavadzade'yi haklı buldu. Hayranlar sosyal medyada Nesrin Cavadzade Yanındayız TT çalışması yaptı. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade fanlarına teşekkür etti. Ancak Nesrin Cavadzade'nin teşekküründe diziye dönecek iması görüldü.

ŞAHİKA ÖLMEDİ Mİ?

Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından "Siz gerçekten delisiniz, daha nice TT'lere, her zaman sizi şaşırtmaya, yüzünüzü güldürmeye devam edeceğim, söz" diye yazdı. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade'nin diziye 112. bölümde geri döneceği iddiaları kuvvetlendi. Dizinin hayranları Şahika'sız bir Yasak Elma'nın olmayacağını söyleyerek bu ölümün kesinlikle bir oyun olduğunu savunmaya devam ediyor.