Star TV ekranlarında hız kesmeden devam eden ve heyecanın en üst seviyede olduğu dizi, Sefirin Kızı tam gaz devam ediyor. Tam gaz devam eden dizi de ise oyuncu değişiklikleri durmak bilmiyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Star TV ekranlarında hız kesmeden devam eden ve heyecanın en üst seviyede olduğu dizi, Sefirin Kızı tam gaz devam ediyor. Tam gaz devam eden dizi de ise oyuncu değişiklikleri durmak bilmiyor. Bildiğiniz üzere Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde başarılı ve güzel oyuncu Neslihan Atagül yer alıyordu. Dizide Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül'ün dizide partneri Engin Akyürek yer alıyor. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin başrolü değişti. Dizide ana karakter olan Nare karakterine, Neslihan Atagül hayat veriyordu. Neslihan Atagül'ün sağlık sorunları yaşaması üzerine diziye güzel oyuncu Tuba Büyüküstün dahil oldu. Sefirin Kızı dizisinin yeni başrolleri de bu oyuncu transferi sonrasında Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek oldu. Dizide transferler bitmek bilmiyor. Şimdi de diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisine Bora karakteri dahil oldu. Peki, Sefirin Kızı dizisine yeni katılan oyuncu kim ? Sefirin Kızı Bora kimdir ? Ferit Aktuğ kimdir ? Ferit Aktuğ dizileri nelerdir ?

Emre Kabakuşak'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin senaryosunu başarılı iki isim kaleme alıyor. Sefirin Kızı dizisinin senaryosunu, Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur kaleme alıyor. Star TV'nin sevilen dizisine Tuba Büyüküstün transferinden sonra Ferit Aktuğ transfer oldu. Sefirin Kızı dizisine katılan yeni karakterin adı Bora olacak. Sefirin Kızı dizisinde Bora karakterine hayat verecek olan oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. Peki, Sefirin Kızı Bora gerçekte kimdir ? Ferit Aktuğ kimdir ?Ferit Aktuğ Kimdir ?

Şimdilerde Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde yer alacak olan başarılı oyuncu Ferit Aktuğ, dizide Bora karakterine hayat verecek. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile diziye yeni dahil olan oyuncu da merak konusu oldu. Son olarak çok sevilen ve büyük izleyici kitlesine ulaşan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alan Ferit Aktuğ'un kim olduğu araştırılıyor. Kavak Yelleri'nde Efe'nin abisi olan Metin'i canlandıran Ferit Aktuğ kimdir ?

Ferit Aktuğ, 17 Kasım 1978 yılında Adana'da doğmuştur. Adana'da doğan ve 42 yaşında olan başarılı oyuncu Ferit Aktuğ, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Ferit Aktuğ asıl ününe Kavak Yelleri dizisi ile kavuşmuştur. Ferit Aktuğ, Kavak Yelleri dizisinde Efe'nin abisine hayat vermiştir. Şimdilerde Sefirin Kızı dizisinde Bora karakterine hayat verecek olan oyuncu Ferit Aktuğ, Kavak Yelleri dizisinde Metin Kaygısız rolüne hayat vermiştir. Ferit Aktuğ evlidir. Ferit Aktuğ 2016 yılında eşi Bahar Aktuğ ile evlenmiştir. Ferit Aktuğ'un yer aldığı diziler;

Koçum Benim, Kampüsistan, Haziran Gecesi, 29-30, Kavak Yelleri, En Uzun Yüzyıl, Aramızda Kalsın, Kördüğüm, Ufak Tefek Cinayetler ve Sefirin Kızı'dır.

Ferit Aktuğ Dizileri

Koçum Benim,

Kampüsistan,

Haziran Gecesi,

29-30,

Kavak Yelleri,

En Uzun Yüzyıl,

Aramızda Kalsın,

Kördüğüm,

Ufak Tefek Cinayetler,

Sefirin Kızı yer aldığı dizilerdir.