FOX TV ekranlarında yayınlanan yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, başrollerini; Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in paylaştığı akıbeti en çok merak edilen Sen Çal Kapımı dizisi için sürpriz karar çıktı! Sen Çal

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
FOX TV ekranlarında yayınlanan yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, başrollerini; Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in paylaştığı akıbeti en çok merak edilen Sen Çal Kapımı dizisi için sürpriz karar çıktı! Sen Çal Kapımı dizisi ve FOX TV sürpriz anlaşma sağlandı! Ancak oyuncular arasında halen karar sürüyor!

Sen Çal Kapımı dizisinden sürpriz gelişme!

FOX TV en çok sevilen dizisi Sen Çal Kapımı büyük bir sürpriz karar aldı! Sen Çal Kapımı dizisi final yapmayacak. FOX TV, yaz aylarında ekranlara gelmesi için Sen Çal Kapımı dizisiyle sözleşme imzaladı! Hande Erçel ve Kerem Bursin için görüşmelerin sürdüğü dizide Eylül ayına kadar durmadan devam etme kararı geldi. Yaz arası vermeyecek dizi Eylül başına kadar FOX TV'de!

Yazın karar verilecek!

Yayınlandığı günden beri hiç ara vermeden devam eden Sen Çal Kapımı, 3 ay daha devam edecek. Mayıs sonunda final yapması beklenen dizi 13 bölüm daha sözleşme uzattı. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ekranlara gelecek dizi Eylül ayının ilk haftası da yayınlanacak. Sen Çal Kapımı dizisi Eylül ayında tekrar FOX TV ile masaya oturacak!

Hande Erçel imzaladı!

Sen Çal Kapımı dizisiyle Hande Erçel ve Kerem Bursin Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunuyor. Özel işler nedeniyle Hande Erçel Halka dizisi yazın çekimleri bekliyordu. Kerem Bursin ise Aynen Aynen ve netflix projesi için yaz aylarında çekime girecekti. Hande Erçel Halka yapımcılarıyla yaptığı görüşmede dizinin bu yaz çekilmeyeceği bildirildi. Bunda başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde rol alması büyük etken oldu. Kaan Yıldırım ve Ahmet Mümtaz Taylan boşa çıkmasıyla Halka çekilecekti ancak Halka'nın çekimleri ertelendi. Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisiyle sözleşme imzaladı!

Kerem Bursin ayrılabilir!Yaz aylarında sürpriz projeleri olan Kerem Bursin henüz sözleşme imzaladı. Yapımcı dün Kerem Bursin ile yaptığı görüşme de anlaşma sağlanmadı. Senaryo gereği Kerem Bursin hayat verdiği karakterin 3 ay ömrü kalmış gibi gösterilip Mayıs sonunda diziye veda edebilir. Kerem Bursin'siz Sen Çal Kapımı nasıl devam eder bilinmez Kerem Bursin diğer projeleriyle görüşmelere başladı.

Aynen Aynen çekiliyor ancak Netflix projesi!

Yaz aylarında Aynen Aynen çekimleri için zamanı kalan Kerem Bursin, Netflix için 11 hafta kapanması gerekiyor. Aylar önce sözleşme imzaladığı için Kerem Bursin geri adım atamıyor. Sen Çal Kapımı devam edecek ancak Kerem Bursin kadroda olmama ihtimali oldukça yüksek olduğu gelen bilgiler arasında!Ancak Sen Çal Kapımı dizisi Kerem Bursin yerine sürpriz bir başrolle devam edebilir. Can Yaman'ın da aralarında bulunduğu sürpriz bir erkek başrolle Sen Çal Kapımı yaz aylarında devam edecek. Hande Erçel hangi partner gelse dizinin yazın tutacağı yönde bir karar var! Sen Çal Kapımı dizisi hayranları bu kararla oldukça mutlu olduğu öğrenildi!

Kerem veda ediyor!Sen Çal Kapımı dizisi son bölümde Kerem Bursin canlandırdığı karakterin 3 ay ömrünün kaldığı açıklandı! Kerem Bursin diziden ayrılacağı kesinleşti! Dizi Hande Erçel'le devam edecek!