Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın Kızı Kiraz Bolat Kimdir? Maya Başol Kaç Yaşında? Hande Erçel'in Nesi?

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın kızı Kiraz kimdir? Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan kızları Kiraz Bolat gerçek adı ne? Sen Çal Kapımı Kiraz kaç yaşında? Nereli? Hande Erçel'in nesi?

Televizyon 09.06.2021 - 20:53 09.06.2021 - 20:54 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonu ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı yeni sezonda büyük değişikliklerle başladı. Sen Çal Kapımı düşen reytinglerini yeni sezonda kurtarabilecek mi? 

Sen Çal Kapımı yeni sezon 5 sene sonrasıyla başladı. Diziye Serkan ve Eda'nın küçük kızları Kiraz rolü ile bir çocuk oyuncu dahil oldu. Peki Kiraz Bolat kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan'ın kızı Kiraz rolünü Maya Başol canlandırıyor. Maya Başol bugüne kadar pek çok markanın çocuk modelliğini yapmıştır. Maya Başol, Sen Çal Kapımı dizisiyle ününe ün katacak gibi duruyor.

Sen Çal Kapımı Eda Yıldız ve Serkan Bolat'ın kızı Kiraz rolünü üstlenen Kiraz, tatlığı ile adından söz ettirdi. İzleyiciler Maya Başol'u Hande Erçel'e benzetterek başarılı buldu.  

MAYA BAŞOL KİMDİR?

Maya Başol, 2015 yılında doğmuştur ve 2016 yılından beri markaların yüzü olmuştur. Annesi Asya Başol da sosyal medyada fenomenidir. Sen Çal Kapımı dizisi yapımcısı Fatih Aksyoy Maya Başol'u Hande Erçel'e benzetmiş ve bu role seçmiştir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@