Sercan Hamzaoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Takımlı?

Acun Ilıcalı ile Ali Koç hakkında yaptığı haberlerle fitne sokmaya çalışması ile ünlenen gazeteci Sercan Hamzaoğlu kimdir? Sercan Hamzaoğlu nereli? Sercan Hamzaoğlu kaç yaşında?

Televizyon 28.06.2021 - 12:16 28.06.2021 - 12:17 Ece Sahan

Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile yaşadığı kavga sonrası gündem olan gazeteci Fenaqrbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu kimdir merak konusu oldu.

Ali Koç ve Acun Ilıcalı tarafından yalan haber ve fitne sokmaya çalışan gazeteci olduğu söylenen, yazdığı yazılarla kaos çıkartmaya çalışan gazeteci olarak ünlenen Sercan Hamzaoğlu kimdir? 

Sercan Hamzaoğlu yaptığı son haber sonrası önce Ali Koç tarafından ardından da Acun Ilıcalı tarafondan tepki gördü. Sercan Hamzaoğlu'nun Ali Koç'a verdiği cevap sonrası Acun Ilıcalı cevap yazınca ortalık karıştı. Sercan Hamzaoğlu, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'ya verdiği cevapta ünlü telavizyoncuya dair iddialar kullanması ateşi harladı. 

Secan Hamzaoğlu'nun ise bu iddiaları ve suçlamaları gazeteci olduğu halde şimdi yazması onu bile üstü kapalı şekilde yapması kullanıcılar tarafından tepki çekti. Kullanıcılar "Madem elinde bu iddialar var neden hala üstü kapalı yazıyorsun gazetecilik bu mu?" diye tepki gösterdi.

Sercan Hamzaoğlu Kimdir?

maxresdefault-9

Sercan Hamzaoğlu, son dönemde oldukça tarışılan gazete olan yazı dili ile insanları kine sevk eden sosyal medyada "Akit'in vesiyonları" olarak nam salan Sözcü gazetesinde spor yazarlığı ve muhabirliği yapmaktadır.

Sercan Hamzaoğlu Koyu Fenerbahçe taraftarıdır. Sercan Hamzaoğlu son dönemde yazdığı yazılarla sürekli olarak gündeme gelmekte ve özellikle Acun Ilıcalı ve Ali Koç tarafından tepki ile karşılanmaktadır..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@