Show TV'de yayın hayatına başlamaya hazırlanan Oğlum dizisi merakla bekleniyor. Peki Oğlum dizisi uyarlama mı? Oğlum dizisi hangi kitaptan uyarlandı? Oğlum dizisi My Son filminden mi uyarlandı?

Show TV ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi daha yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken oğlum dizisinin hikayesi de merak ediliyor. İlk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek olan dizi ile ilgili araştırmalar başladı. Peki Show TV Oğlum dizisi uyarlama mı? oğlum dizisi hangi kitaptan uyarlandı? Oğlum dizisi My Son filminden mi uyarlandı?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

Bu akşam Show TV ekranlarında ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Oğlum dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kadrosunda özlenen isimlerin de yer aldığı dizi hakkında en çok merak edilen Detay ise uyarlama olup olmadığı. Ünlü oyuncuların hayranları şu anda arama motorunda Oğlum dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Show TV Oğlum dizisi uyarlama mı? oğlum dizisi orjinali ne hangi dizi ya da kitap?

show-tv-oglum-dizisi-uyarlama-mi-oglum-dizisi-my-son-filminden-mi-uyarlandi-3

Oğlum dizisi uyarlama mı?

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı Oğlum dizisi 1. bölüm ile bu akşam Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin Uyarlama olup olmadığı araştırılıyor. Oğlum dizisinin çok izlenen Fransız yapımı My Son filminden uyarlandığı öne sürülmüştü. Ancak bu iddialar gerçeği yansıtmıyor. Oğlum dizisi herhangi bir kitap ya da diziden uyarlama değil.

show-tv-oglum-dizisi-uyarlama-mi-oglum-dizisi-my-son-filminden-mi-uyarlandi-2

Show TV Oğlum dizisi ne zaman başlıyor?

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı Oğlum dizisi ilk bölümü ile 9 Şubat 2022 Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrol oyuncuları Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Kubilay Aka, Nihal Yalçın, Timur Acar, Serhat Teoman, çocuk oyuncu Metehan Parıltı gibi güçlü isimlerden oluşuyor.