Bir döneme damgasını vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra ekranlara dönüyor. Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen adlı platformda izleyici karşısına çıkacak olan Sihirli Annem'de Betüş karakterini kimin canlandıracağı yapılan açıklama ile netleşti.

Star TV Dizisi Hayal Kırıklığına Uğrattı! Dizi Apar Topar Final mi Yapacak? Star TV Dizisi Hayal Kırıklığına Uğrattı! Dizi Apar Topar Final mi Yapacak?
Bir döneme damgasını vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra ekranlara dönüyor. Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen adlı platformda izleyici karşısına çıkacak olan Sihirli Annem'de Betüş karakterini kimin canlandıracağı yapılan açıklama ile netleşti. Peki Sihirli Annem yeni Betüş kim oldu? Yeni bölümler ne zaman

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Sihirli Annem'in kadrosu şekillenmeye başladı. Hal böyle olunca Sihirli Annem dizisinin yeni oyuncuları merak konusu oldu. İzleyiciler, Sihirli Annem dizisinin oyuncularını araştırmaya başladı. İşte Sihirli Annem hakkında merak edilenler..

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, Başak Soysal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Gamze Özer’in kaleme aldığı ‘Sihirli Annem’ dizisi 10'ar bölümlük iki sezondan oluşacak.Sihirli Annem 2020 kadrosunda kimler var?

Dizinin kadrosunun neredeyse hemen hemen değişeceği Sihirli Annem dizisinde Dudu'ya Nergis Kumbasar ve Perihan'a ise Lale Başar hayat verecek. Öte yandan Sihirli Annem 2020'de Betüş'ü kimin canlandıracağı da belli oldu.

Dizide daha önce İnci Türkay'ın canlandırdığı Betüş karakterini şimdilerde Güldür Güldür Show'dan da yakından tanınan Açelya Topaloğlu canlandıracak.

Sihirli Annem  yeni bölümler ne zaman?

Sihirli Annem dizisinin yeni bölümlerinin yılobaşından itibaren yayınlanması bekleniyor.