Arka Sokaklar dizisi hakkında ortaya şok iddialar atılıyor. Arka Sokaklar dizisi final yaparak yayın hayatını sonlandıracağı buna da sebebin reytinglerdeki mevcut düşüşün olduğu söyleniyor.

Bu sezon 17. sezonuna giriş yapan geçtiğimiz sezondan bir çok eksiğiyle yoluna devam etme çabası gösteren Arka Sokaklar dizisi final yapıyor. Arka Sokaklar finbal mi yapıyor? Arka Sokaklar ne zaman final yapacak?

Adeta ailemizden biri gibi 17 senedir bizimle olan Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz sezon yakaladığı Cuma akşamları zirvesini bu sezon koruyamıyor. Arka Sokaklar dizisi Şevket Çoruh'un yokluğunu kaldıramayarak final yapacağıiddiaları ortalığı velveleye verirken, sosyal medya gündemini de koruyor. 

Geçtiğimiz sezon sonunda itibaren Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncuları dahil birçok oyuncunun diziden ayrılması dizinin izlenme oranlarını Bir Hayli düşürmüştü. Diziye dair neler biliyoruz? Reytingleri adeta yerlerde sürünen Arka Sokaklar dizisi hakkında ortaya atılan final iddiaları doğru mu? 

İşte sevilen dizi hakkındaki bütün detaylı gelişmeler sizlerle... Kemik kitlesine hakim olan Arka Sokaklar dizisi ile alakalı bilgi edinmek isteyen izleyici için Yaptığımız araştırma detaylarını sunacağız.  Peki Arka Sokaklar dizisi final yaparak yayın hayatına son vedasını mı sunacak. 

Arka Sokaklar final mi oluyor?

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Arka Sokaklar dizisi ile alakalı son zamanlarda ortaya final iddiaları atılıyor. Dolayısıyla diziyle alakalı beklenen gelişmeler ise şu sıralar çok merakla konuşuluyor. Şevket Çoruh'un ayrılması sonrasında herkes, Arka Sokaklar Mesut komiserini dizide tekrar görmek isterken; sevilen yapımın sadece dizide Şevket Çoruh'un olmaması sebebiyle bile final yapabileceğini iddia  ediyor.

Arka Sokaklar izleyicisi şokta

Şu sıralar Sadece sosyal medyada konuşulan Arka Sokaklar dizisi hakkındaki final iddiaları, izleyiciyi adeta şok ederken,  son zamanlara dair ortaya atılan final iddiaları hakkında resmi bir açıklama bulunmamakta. 

İşte ortaya atılan iddialarda reytinglerinin daha da düşmesi durumunda Arka Sokaklar ekibinin, dizinin  hayatını sonlandıracağı söyleniyor.