Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? 

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da heyecan dorukta bir bölüm daha izleyicilerle buluştu. Son Yaz'da Kaan ve Yağmur ölecek mi? Savcı Selim nasıl kurtulacak? Büyük sürprizler!

Dizi Haberleri 23.05.2021 - 12:20 23.05.2021 - 12:20 Ece Sahan

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Halil Babur gibi isimlerin yer aldığı 

Son Yaz dizisi dün akşam yayınlanan bölümü ile yine diken üstünde oturttu. Kısa sürede Cuma akşamlarının sevilen dizisi olan Son Yaz dizisi dün akşam 19. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümde heyecan bir an olsun azalmadı. 

SON YAZ 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Son Yaz son bölümünde Savcı Selim, kızı Yağmur ile Akgün'ün ilişkisini öğrenir. Akgün ise abisi Gökhan'a hala güvenememektedir. Avukat Fatih maskeli bir tarafından ağır şekilde dövülür. Selim ise Fatih'i hapise tıkmaktan vazgeçer ve ona iş birliği teklif eder.

Bu sırada Fatih'i döven şahsı sadece Kaan görmüştür. Kaan o kişinin Akgün'ün abisi olduğunu öğrenir öğrenmez Yağmur'u ve Savcı'yı arar. Ancak Savcı Selim o sırada Metin'in babası tarafından rüşvet aldığına dair komploya uğar ve evine polis gelir.

Bu sırada Soner ve Yağmur'u kıskanan Eray, Yağmur'un annesine gider ve Soner'in karanlık bir tip olduğunu ve Naz ile sevgili olduklarını söyler. Emel, Naz'ı arar ve hemen eve gelmesini söyler. Bunu öğrenen Soner sinirine hakim olamaz ve Eray'ı bulmaya gider. 

Diğer taraftan Gökhan, Akgün'ün güvenini kazanmıştır. Gökhan, Akgün'ün arabasının frenlerini bozar ancak arabayı Yağmur alır. Kaan'ın telefonlarını nihayet açan Yağmur, Kaan ile acele buluşmaya gider ve Akgün'ün arabasını alır. 

Kaan ile konuşuan Yağmur aynı arabadayken Akgün'ü ararlar. Ancak o sırada Yağmur frenlerin tutmadığını fark eder. Akgün'ün son duyduğu ses Yağmur ve Kaan'ın bağırışlarıdır. 

SON YAZ 20. BÖLÜM NE OLACAK?

Son Yaz 20. bölümde ne olacak merak konusu oldu. Büyük ihtimalle Yağmur ve Kaan yoğun bakımda kalacak ve Gökhan'ın hain olduğunu söyleyemecekler. İzleyicilerin ön görülerine göre, bu kazadan Yağmur'a takıntılı olduğu bilinen Kaan sorumlu tutulacak ve gerçek bir süre açığa çıkamayacak ve Kaan'a kimse inanmayacak.

Savcı Selim'in ise bu iftiradan kolayca sıyrılması bekleniyor. İzleyiciler bu planı çok saçma bulduklarını sosyal medyada dile getirdi. Savcı ve Fatih, Halil Sadi'yi yakalamak için bir oyun kuracak. Ancak izleyiciler Fatih'in Selim'i satacağından emin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@