FOX TV’nin yeni dizisi Son Yaz seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Peki, Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Son Yaz dizisinin konusu nasıl olacak? Son Yaz dizisi ne zaman ekrana gelecek? Ali Atay’ın yeni dizisi Son Yaz i

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!
FOX TV’nin yeni dizisi Son Yaz seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Peki, Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Son Yaz dizisinin konusu nasıl olacak? Son Yaz dizisi ne zaman ekrana gelecek? Ali Atay’ın yeni dizisi Son Yaz ile ilgili merak edilen detaylar…

Son Yaz Dizisi Başlıyor!

Yeni sezonun heyecanla beklenen dizisi Son Yaz için geri sayım başladı. FOX TV ekranında seyirciyle buluşacak olan dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı. O3 Medyanın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaristliğini Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç üstlenecek. Yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıel’i görüyoruz. İstanbul’da başlayan dizi çekimleri Çeşme’ye taşındı.

Son Yaz Fragmanı çıktı!


Son Yaz dizisi oyuncuları kimler?

Başrollerde Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı dizinin gerilim ve aksiyon türünde ilerlemesi planlanıyor. Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı,Emre Karayel, Sinan Tuzcu,  Erdem Şanlı, Yunus Narin, Cengiz Okuyucu, Ata Nedim Arman ve Sarp İkiler yer alıyor. Bir süredir ekrandan uzak kalan Ali Atay’ın Savcı Selim Kara karakterini canlandıracağı dizi de, Alperen Duymaz ise Akgün karakterine hayat verecek.

Son Yaz dizisi Konusu ne?

Savcı Selim Kara idealist ve gözü kara bir insandır. Suç dünyası içerisinde aktif rol alan, başını sürekli belaya sokmaktan kaçınmayan Akgün ise avare bir hayat sürmektedir. Savcı Selim ve Akgün’ün yolları tesadüf eseri kesişir. Savcı Selim, Akgün’ü ailesinin yanına Çeşme’ye getirir. Adalet, intikam ve aile bağları gibi temaların işlendiği Son Yaz dizisinin yayın tarihi ise merak konusu oldu.

Son Yaz dizisi ne zaman başlayacak?

2021 yılında ekran yolculuğuna başlaması planlanan dizinin Çarşamba akşamları yayınlanacağı açıklandı. Zümrüdüanka dizisinin beklenen reyting oranlarına ulaşmaması nedeniyle yayın günü değiştirilecek. Son Yaz, Çarşamba akşamları seyirciyle buluşacak.