Son Yaz Soner öldü mü? Halil Babür diziden ayrıldı mı? Son Yaz Soner ölecek mi?

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

Son Yaz Soner Öldü Mü? Halil Babür Diziden Ayrıldı Mı?

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz son bölümünde bir ayrılık daha yaşandı! 

Geçtiğimiz yaz sezonunda başlayan ve hayran kitlesini yaratan Son Yaz dizisinde yeni sezon ayrılıklarla başlamıştı. Diziden Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Olgun Toker ve Erdem Şanlı ayrılmış yerlerine Birce Akalay ve Sancaktar ailesi dahil olmuştu. 

Son Yaz dizisi yeni sezonu Soner'in ailesi dahil olurken Soner diziden ayrıldı mı? Son Yaz Soner ölecek mi? Son Yaz Soner öldü mü? Halil Babür diziden ayrıldı mı? Halil Babür diziden ayrılacak mı?

Reytinglerde istenilen oranı alamasada Son Yaz dizisi sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizinin son bölümünde yaşananlar ise Son Yaz hayranlarını şoke etti. 

Son Yaz son bölümünde Soner, Sancaktar ailesine rest çekti ve Naz ile evlendi. Bunun üzerine Soner'in abisi Cihan Sancaktar Soner'in yerine Mertoğlu'na uçurdu. Oteli basan Mertoğlu'nun adamları Soner'i vurmayı başardı.

Son Yaz dizisinde neler olacak? Soner'in ölümü sonrası Akgün'ün intikam davası 2'ye mi kaltanacak. Akgün hem Mertoğlu hem de Sancaktar ailesinden Soner'in intikamını mı alacak?

Soner ile Naz'ın evliliğinin dizide olamayacağını düşünen dizinin hayranları ayrıca dizide Soner'e son bölümde veda eder gibi konuşmaların yaşanması üzerine Halil Babür'un diziden çıktığını iddia etti. Halil Babür'un Instagram hesabından diziden ayrıldığına dair henuz bir açıklama gelmedi.