Son Yaz'Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor!

Son Yaz dizisinde deprem oluyor! Fox Tv'nin bu sezon büyük bir ilgi ile başlayan dizisi Son Yaz'da başrol oyuncuları birer birer veda ediyor. Ali Atay diziden ayrılıyor mu?

Dizi Haberleri 04.06.2021 - 20:27 04.06.2021 - 20:28 Ece Sahan

Ali Atay, Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Son Yaz dizisinde deprem gibi ayrılıklar!

İlk bölümünden beri büyük bir ilgi ile takip edilen dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak dizden şok ayrılık haberleri de sezon finali ile geldi.

Son Yaz dizisi sezon finali bu akşam ekranlara gelecek. Son Yaz dizisinde yeni sezonda ayrılıcak oyuncular deprem etkisi yarattı. Dizide geçtiğimiz haftalarda Gökhan karakteri ile dahil olan Olgun Toker diziye ölümle veda edecek. Olgun Toker'in macerasının bu kadar kısa sürmesi ise beklenmedik bir gelişme.

Olgun Toker'in hemen ardından ise dizinin başrolü Savcı Selim'in karısı Canan karakterine hayat veren oyuncu Funda Eryiğit diziye veda edeceği öğrenilmişti. Funda Eryiğit'in vedası Sezer Koç'un paylaşımı ile ortaya çıkmıştı. Dizinin hayranları Funda Eryiğit'in diziden çıkmaması için baskı uygularken bir şok daha yaşayacak!

Son Yaz dizisinde yaprak dökümü tüm varlığı ile sürüyor! Diziden önce Olgun Toker ardından Funda Eryiğit derken bir önemli isim daha ayrılacağını açıkladı! Son Yaz dizisi izleyicileri gelen bu ayrılık haberlerine ise oldukça tepkili ve inanmamayı sürdürüyor. Dizinin yapımcısı ise sosyal medya baskısına rağmen sessizliğini koruyor.

Son Yaz dizisinin Savcı Selim'i Ali Atay'da diziden ayrılıyor!

Son Yaz dizisinde Savcı Selim karakterine hayat veren Ali Atay, Exxen için Leyla ile Mecnun'u yeniden çekecek kadroda. Ali Atay'ın Son Yaz'dan ayrılık sebebinin ise bu nedenle mi yoksa, Çeşme'de gerçekleşen çekimler nedeniyle mi olduğu merak konusu.

Ali Atay'sız Son Yaz dizisi nasıl oalcak hiçbir şekilde bilinmiyor. Diziye flaş bir isim mi dahil olacak? Yoksa Alperen Duymaz üzerinde mi ilerleyecek? Bunun cevabını ise sezon finali sonrası 3 ay sonra yeni sezonda  öğrenebileceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@