Star Tv'nin bu sezon diziden yana yüzü ilk defa güldü görünüyor! Yeni dizi Kaderimin Oyunu reytingleri nasıl ? Kaderimin Oyunu dizisi tuttu mu? Kaderimin Oyunu 10 Aralık 2021 reyting sonuçları

Başrolünde Sarp Apak, Akın Akınözü ve Öykü Karayel'in yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi reyting sonuçları Star Tv'nin yüzünü güldürdü.

Start TV'nin dizilerden yana yüzü gülmüyor. Dizi bu sezon daha da kötü reyting sonuçları elde ederek kötü günler geçiriyordu ancak yeni dizilerden biri kanalın yüzünü güldürdü.

Kanal daha yeni art arda yeni dizilerini final yapmıştı.. Önce Ada Masalı ardından Sana Söz ve Benim Hayatım dizileri aldığı kötü reytingleri nedeniyle finalden kaçamadı. Arka arkada dizileri final yapan Star Tv'de bu sefer yüzler güldü.

Yeni dizi Kaderimin Oyunu ilk ikin bölüm reytingleri ile yüzleri güldürdü. Sarp Apak, Akın Akınözü ve Öykü Karayel'in başrolünde yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi ilk bölümde ortalama reytingler elde etmiş ve yüzleri güldürmüştü.

Sarp Apak, Akın Akınözü ve Öykü Karayel'in birbirleri ile uyumu ilk başlarda cast açıklanırken beğenilmemişti. Ancak dizinin reytingleri gösteriyor ki roller oldukça uyumlu bir görünüm çizmi ve seyirciye geçmiş..

Kaderimin Oyunu dizisi dün akşam yayınlanan 2. bölümü ile Total'de 6. AB'de 4. olmayı başararak kanalın yüzünü güldürdü.

Kaderimin Oyunu Konusu Ne?

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye kocası tarafından terk edilmiş 2 çocuğu ile yaşam mücadelesi veren bir kadındır. Bir gün komşularının boş beleş oğlu Asiye'nin evine giderdek Asiye'nin 25 yaşındaki kızı Nergis'e saldırır. Nergis kendini korumak için adamı bıçaklar ve adam ölür. O akşam Asiye çocuklarını alıp kaçar. Benzinlikte Mahir ile tanışır ve geçirdikleri kaza sonrası Mahir'in ailesi Asiye'yi Mahir'in karısı sanır. Zengin bir evin müştemilatında çalışan bu ailenin yanına yerleşen Asiye evin kızının damadının kendisini terk eden çocuklarının babası Cemal olduğunu görür.