Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan başrolünü paylaştığı Suçlu dizisine sürpriz transfer!

Star TV 'nin yeni sezon için hazırladığı Suçlu dizisi merakla bekleniyor. 03 Medya'nın yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu dizinin hazırlıkları hızla sürüyor.

Dizinin başrolünde ise başarılı isimler Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan yer alıyor. Erkan Petekkaya, son olarak Kırmızı Oda isimli dizide rol almış ve Sadi karakterine hayat vermişti. Nehir Erdoğan ise  Benim Adım Melek isimli dizide rol almıştı. 

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Suçlu dizisi konusu henüz açıklanmasa da  dizi polisiye türünde ve dizide Erkan Petekkaya’nın emniyet amiri rolünde...

Serkan Altunorak Suçlu dizisinin kadrosunda!

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!

serkan-altunorak

En son 5 yıl önce Cesur ve Güzel dizisinde yer alan oyuncu Serkan Altunorak tekrar setlere dönüyor. Erkan Petekkaya Ömer isimli bir emniyet amirini, Nehir Erdoğan ise bir televizyon programı sunucusu olan Elif’i canlandıracak. Serkan Altunorak da Elif’in eşi avukat Erdem olarak karşımıza çıkacak.

Cast çalışmaları devam eden Suçlu dizisinin, oyuncu kadrosu belli oldukça sizlerle paylaşacağız.

Suçlü dizisinin henüz yayın tarihi ise bilinmiyor. Detaylar belli oldukça, açıklayacağız..