Survivor 2021 yarışmacısının yeni hali olay! Elenir elenmez bakıma girdi, sonuç tamamen hüsran

Survivor 2021 yarışmacıları İhya olmaya devam ediyor. Yarışmadan ayrılan herkes hem sosyal medya fenomeni hem de ekranların aranan yüzü haline geldi.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 09:39 29.06.2021 - 09:40 Volkan Arık

Survivor 2021 de yarışan bütün yarışmacılara son dönemlerde ilgi oldukça büyük. Hatta öyle ki yarışmacılar daha yarışma final bile yapmadan kendilerine yeni işler bulmaya başlamıştı. O isimlerden biri de sempatik tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacı olmuştu. Ancak sevilen yarışmacının son hali izleyicileri biraz korkuttu. Survivor 2021’den elendikten sonra bambaşka biri haline dönüşen İlayda şeker adeta izleyicilere “Ne yaptın sen kendine” dedirtti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında başlayan daha sonra da ünlüler takımına geçen İlayda şeker sempatik tavırları ile izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştı. Performans açısından beklenileni veremese de kendisine Has konuşma tarzı sıcak taburları ile adeta gönüllerin şampiyonu olmuştu. Survivor 2021 yarışmasında uzun süre mücadele eden çok sayıda potaya girmesine rağmen finali kısa süre kala veda eden İlayda şeker yarışmadan elendikten sonra ise tanınmaz hale geldi.

survivor-2021-yarismacisinin-yeni-hali-olay-elenir-elenmez-bakima-girdi-sonuc-tamamen-husran-3

İLAYDA ŞEKERİN SON HALİ HAYRETE DÜŞÜRDÜ

Sempatik ve sıcak tavırları kadar Survivor 2021 yarışmasında güzelliği ile dikkat çekmeyi Başaran İlayda şeker son hali ile ağızları açık bıraktı. Doğal güzelliğe sahip olmasına rağmen yarışmadan elendikten sonra bıçak altına yatmaya karar veren İlayda'nın hayranları “artık estetik yaptırma” diyerek isyan etti. O eski İlayda’dan eser kalmadı yarışmacı bambaşka birisine dönüştü.

survivor-2021-yarismacisinin-yeni-hali-olay-elenir-elenmez-bakima-girdi-sonuc-tamamen-husran

ÖYKÜ ÇELİK KENDİ DOKTORUNA GÖTÜRDÜ

İlayda Şeker yarışmadan elendikten sonra sosyal medyada takipçi sayısı Bir Hayli arttı. Yarışmada tanıştığı oyuncu Öykü Çelik ile birlikte bir estetik uzmanına giden genç yarışmacı Bıçak altına yattıktan sonra bambaşka birisi haline dönüştü. Ancak İlayda Şeker’in bu değişimi hayranlarını hiç mutlu etmedi. Özellikle Survivor 2021 finalinde izleyenlerin tanımakta zorlandığı İlayda'nın bu hali beğenilmedi birçok izleyici sosyal medyada yaptıkları yorumlarda artık estetik yaptırmamasını istedi. İlayda şeker ise yine esprili yanıtlar vererek takipçilerinin gönlünü almaya çalıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@