Survivor All Star 2022 ünlüler ve gönüllüler takımı açıklandı! Acun Ilıcalı Instagram sayfasından Survivor All Star'a hangi ünlü isimler katılacak listeyi paylaştı! Survivor All Star 2022 ne zaman başlıyor?

TV8'in fenomen yarışmalarından Survivor'ın bu sene ki Survivor All Star 2022 kadrosu merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı kadroyu açıkladı! Peki Survivor All Star 2022 ne zaman başlıyor?

Dün TV8 ve Exxen'in patronu Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022'in kadrosunu yarın açıklayacağını duyurmuştu. Herkesin gözü Acun'un Instagram hesabından yapacağı Survivor paylaşımdaydı! İşte o an geldi!

Bu sene Survivor All Star 2022 yarışmacıları kimler olacak merakla bekleniyordu. Daha önce defalarca kadronun sızdığı iddia edilen listeler paylaşılmış ancak gerçekleri kesinleşmemişti.

Masterchef Türkiye, O Ses Türkiye ile birilikte Survivor TV8'in en çok izlenen yarışmacılarından. Reyting rekorları kıran yarışmaların patronu Acun Ilıcalı bu sene reyting rekortmeni dizilere karşı eski reytinglerini elde edemese de hala ekranlardaki tek eğlenceli yarışma programlarından. O Ses Türkiye bu sene Hadise'nin yokluğunda Ebru Gündeş'in gelmesi ile güç kaybetse de Beyaz ve Murat Dalkılıç'ın eğlenceli esprileri ve sempatiklikleri ile dramdan kaçan izleyicilerin adresi oldu. Ancak Acun Ilıcalı bu sene nedeni bilinmeyen bir şekilde O Ses Türkiye'nin ne tekrarlarını verdi nede yayın akışını haftada 3 güne çıkardı.

Acun Ilıcalı'nın merakla beklenilen Survivor All Star 2022 yarışmacıları belli oldu. Acun Ilıcalı dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Yarın saat 11.00'da Survivor kadrosunu buradan açıklayacağım" diye duyurmuştu.

Survivor hayranları merakla saat 11.00'ı bekliyordu. İşte o beklenen açıklama geldi! Survivor All Star 2022 kadrosunda kimler var? 

İşte Survivor All Star 2022 kadrosu;

ÜNLÜLER TAKIMI

Ekran Alıntısı-16-35-34-33-52-71-4

Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı? Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı?

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

7-46-45-44-43-62-81-5