Survivor'da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, "onlarla çok zaman geçiriyor" deyip topa tuttu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında krizler kaoslar bitmek bilmiyor. Adaların birleşmesi sonrasında Batuhan o ismi topa tuttu.

Televizyon 05.06.2021 - 11:39 05.06.2021 - 11:56 Volkan Arık

TV8’de Acun Medya yapımcılığı ile ekranlara gelen Survivor 2021 yarışması yavaş yavaş finale doğru yaklaşıyor. Yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan yarışmada yeni bir kriz daha gündeme geliyor. Survivor'da adalar birleşmiş yarışmacılar artık aynı adada yaşamaya başlamıştı. Ancak kırmızı takım mavi takımın adasına gitmekten hiç memnun değil. Özellikle ilk günden bu yana Poyraz'ın davranışlarından dolayı rahatsız olan Batuhan Şimdi de kafayı başka yarışmacıya taktı. Survivor 2021 5 Haziran yeni bölümde de zaten krizin ayak sesleri yavaş yavaş geliyor.

TV8’de Ocak ayında başlayan ve yavaş yavaş da finale doğru ilerleyen Survivor 2021 yarışmasında artık Adalar birleşti yarışmacılar bireysel olarak yarışmaya başlıyor. Hem kadın erkek yarışmalarının ne olacağı hem de aynı takım arkadaşlarının birbiriyle yarışacağı yarışmada bundan sonra tam bir kaos havası hakim olacak. Özellikle adaların birleşmesi sonrasında kırmızı takım karşı takımlar rahatsız olduklarını röportajlarında söylemeye başlarken Batuhan kendi takım arkadaşlarından da rahatsız olmaya başladı. Bireysel olarak başlayacak olan dokunulmazlık oyunları öncesinde son derece tedirgin olan Batuhan isminin yazılmasından korkuyor.

ONLARLA ÇOK ZAMAN GEÇİRİYOR TEPKİSİ

Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölüm dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelecek. Oyunda herkes bireysel olacak ve kadınlarda erkeklerle yarışacak. Üstelik bundan sonra takımlar karşılıklı olarak da isim yazma şansına sahip olacak. Yani mavi takımdan dokunulmaz olan yarışmacılar kırmızı takımdan aday çıkarabilecek. Batuhan ise mavi takımın Adası'na gitmekten ve onlarla birlikte yaşamaktan son derece rahatsız. Sürekli olarak birbirleriyle olan konuşmalarının dinlendiğini söyleyen Batuhan özellikle Berkay'ın onlarla çok zaman geçirmesi nedeniyle de dokunulmazlık oyunlarında Berkay’dan çekindiğini söyledi.

survivorda-yeni-kaos-batuhan-ve-o-isim-birbirine-girdi-onlarla-cok-zaman-geciriyor-deyip-topa-tu-3

BENİM İSMİMİ YAZABİLİR

Batuhan yeni bölümde verdiği röportajda karşı takımdan birinin kazanması durumunda kesin olarak kendi ismini vereceğini söylüyor. Berkay'ın da onlarla çok zaman geçirdiğini O nedenle kendi ismini verme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen Batuhan, kazanmaktan başka bir çaresi olmadığını dile getiriyor.

survivorda-yeni-kaos-batuhan-ve-o-isim-birbirine-girdi-onlarla-cok-zaman-geciriyor-deyip-topa-tu-1

SURVİVOR'DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Survivor 2021 yarışmasında bu akşamdan itibaren yepyeni bir dönem başlıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar bireysel olarak parkura çıkacak kadın erkek yarışmacılar birbirleri ile yarışacak. Takımlar olarak değil bireysel olarak yapılacak olan elemede aynı takımdan olan yarışmacılar birbirinin ismini söyleyebilir kendi karşı takımdan da yarışmacı ismi söyleyebilecek. Finale sayılı günler kala yeni sistem Survivor'da çok kavga çıkaracak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@