FOX TV'nin İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı yeni dizisi Taçsız Prenses ilk fragmanı yayınlandı. Peki Taçsız Prenses konusu ne? Taçsız Prenses uyarlama mı? Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda kimler var? Taçsız Prenses ne zaman başlıyor?

Fox Tv'nin yeni dizisi Taçsız Prenses'den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. MF Yapım’ın çektiği dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in yer alırken dizinin senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp yazıyor. 

Peki Taçsız Prenses dizisinin konusu ne? Taçsız Prenses uyarlama mı? Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda kimler var? FOX TV'nin yeni dizisi yayınlanan tanıtım fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Mahkum dizisinin final yapmasının ardından ara vermeden Taçsız Prenses adlı dizi ile anlaşan İsmail Hacıoğlu şaşırttı.

Taçsız Prenses Oyuncu Kadrosu?

Taçsız Prenses dizisinin oyuncuları kim merak edildi. Dizinin fragmanında İsmail Hacıoğlu'nu görenler şaşkınlık yaşadı. Hacıoğlu'nun Mahkum dizisi henüz bitmişti. Taçsız Prenses dizisinde İsmail Hacıoğlu'na Sümeyye Aydoğan eşlik ederken dizinin oyuncu kadrosunda Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen gibi isimler yer alıyor.

Taçsız Prenses Konusu Ne?

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

Hayalperest annesi Şirin’in masallarıyla büyüyen Masal, annesinin kalp hastalığına yakalanarak hastaneye kaldırılması sonrası gerçek dünyayla karşılaşır. Masal artık çok hırçın ve kötü bir kıza dönüşür. Masal'a destek olan kişi öğretmeni Evgin'dir.  Masal’ın her zaman yanında olan ise köpeği Köfte olacak.