Bir döneme yakışıklılığı ile damga vuran, genç kızların gözdesi Arda Kural yeni sinema filmi ile ekranlara dönüyor.

Kötü günlerin ardından uzun süre televizyon ve sinema dünyasından uzak kalan ünlü aktör Arda Kural, usta oyuncularla ekranlara geri dönüyor.

Ünlü oyuncunun filmi "Yıldızlara Bak" Ekim ayında sinemalarda gösterime girecek.

90’lı yılların başında Türk televizyon ve sinema dünyasının yerli Leonardio DiCaprio'su olan  Arda Kural’ın dönüşü de muhteşem oldu. Geçmişte yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından uzun süre sevenlerinden uzak kalan Kural birçok usta isimle kameralar karşısına geçecek.

Altan Erkekli Kimdir? Altan Erkekli Boyu Kaç, Kilosu Kaç, Aslen Nereli, Eşi Kimdir? - Haber365

“Yıldızlara Bak” adlı dram türündeki filmde Arda Kural’ın yanı sıra yıldız oyuncular Altan Erkekli, Güven Hokna, Mehmet Ulay, Gizem Denizci, Öykü Gemici ve ünlü çocuk oyuncu Nilay Yeral yer alacak.

Yönetmen ve senaristi Doruk Tüzel imzası taşıyacak filmde, doğum esnasında eşini kaybeden bir babanın bebeğinini de terkederek yıllarca bu ölümden sorumlu tutması ve 9 sene sonra da kızı ile geçirecek çok fazla vaktinin kalmaması anlatılıyor.

Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu! Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu!