Ünlü sunucu kazayı elleriyle engelledi. Dünyaca ünlü televizyoncu Jay Leno, otomobillerin çarpışmasını elleriyle tutarak engelledi.

Ünlü sunucu kazayı elleriyle engelledi. Dünyaca ünlü televizyoncu Jay Leno, otomobillerin çarpışmasını elleriyle tutarak engelledi. Klasik otomobil tutkunu olan Jay Leno'nun kahramanlık anları akıllı telefonların kameralarına takıldı. İşte o anlar;

Klasik otomobil tutkunu olan 70 yaşındaki Amerikalı ünlü televizyoncu Jay Leno, otomobillerinin çarpışmasını elleriyle tutarak engelledi.

ABD'li televizyoncu Jay Leno, Malibu'da 'Jay Leno'nun Garajı adlı program için yapılan çekimde olası bir kazayı engelledi. Klasik otomobillerini tanıtmak için kamera karşısına geçen ünlü televizyoncu az kalsın milyonluk arabalarının çarpışmasına şahit oluyordu.

Jay Leno arkada ki kırmızı ve siyah renkli aracı bir görevliye teslim edip gri renkli otomobile gitti. Aynı anda arkada duran iki renkli aracı teslim ettiği görevli de konuşmak için ona doğru ilerlerken  kırmızı-siyah renkli otomobil öne doğru kaymaya başladı. Durumu fark eden Jay Leno da hemen koşarak otomobilin önüne atladı ve elleriyle iterek otomobili durdurmaya çalıştı.

'The Tonight Show with Jay Leno' adlı programla tanınan Jay Leno, klasik otomobil ve motosiklet tutkusuyla biliniyor.

İLK OTOMOBİLİNİ 14 YAŞINDA ALMIŞ

İlk otomobilini henüz 14 yaşındayken satın alan Jay Leno'nun, 169 tane otomobili, 117 tane de motosikleti bulunuyor.

169 OTOMOBİLİ 117 MOTOSİKLETİ VAR

Toplam serveti 2020 yılı itibariyle 400 milyon dolar olan ünlü televizyoncunun araba koleksiyonun değeri 50 milyon doların üzerinde.