94'üncüsü yapılan Oscar ödül töreni inanılmaz bir olaya sahne oldu. Oscar ödül töreninde Will Smith Chris Rock'a Osmanlı tokadı attı. Peki Will Smith Chris Rock'a neden tokat attı? Will Smith'in karısı Jada Pinkett kimdir, ne hastası?

94'üncüsü yapılan Oscar ödül töreni akılalmaz bir olay ile sarsıldı. Ünlü oyuncu Will Smith'in komedyen Chris Rock'a attığı tokat büyük şok yarattı. Will Smith'in karısı Jada Pinkett kimdir, ne hastası? Oscar ödül töreninde Will Smith Chris Rock'a neden tokat attı? Soruları gündem yarattı. King Richard'daki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu mükafatını kazanan Will Smith, sunucu Chris Rock'a tokat attı. Ünlü komedyen Rock, Will Smith'in eşinin alopesi nedeniyle kazıttığı saçlarıyla alakalı espriler yaptı. Peki, Will Smith'in karısı Jada Pinkett kimdir, ne hastası? Oscar ödül töreninde Will Smith Chris Rock'a neden tokat attı?

Oscar ödül töreninde Will Smith Chris Rock'a neden tokat attı?

King Richard'daki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu mükafatını kazanan Will Smith, sunucu Chris Rock'a tokat attı. Sahnedeki hareketin mizansen olup olmadığı tartışıldı. Ünlü komedyen Rock, Will Smith'in eşinin saç kıran hastalığı nedeniyle kazıttığı saçlarıyla alakalı espriler yapınca olabildiğince sinirlenen oyuncu sahneye çıkarak tokat attı. Yayıncı kuruluş vaka sırasında uygulamanın sesini kapattı. Tokat attıktan sonra yerine dönen Will Smith, sahneye doğru "Karımın ismini ağzına alma" diye bağırdı. Rock'un açıklama yapma girişimini engel olan Smith aynı ifadeleri daha sert bir şekilde söyledi. En iyi Belgesel mükafatını sunmak amacıyla sahneye çıkan Chris Rock yaşanan vaka ardından kendine verdiği vazifiyeti tamamladı. En büyük münakaşa ise vakanın mizansen olup olmadığı yönündeydi. Salonda tespit edilen Vanity Fair yöneticilerinden biri tokatın planlanmadığını açıkladı.

Will Smith'in karısı Jada Pinkett kimdir, ne hastası? 

Will Smith'in eşi Pinkett Smith, 2018 yılından bu yana saç dökülmesine sebep olan Alopecia hastalığı tedavisi görmektedir. Alopesi, halk arasında sarfedilen adıyla 'saçkıran' olarak bilinmektedir. Alopesi hastalarının saçı, kaşı, kirpiği, sakalı çevresel olarak dökülmektedir.

Will Smith'in karısı Jada Pinkett kimdir?

Jada Koren Smith 18 Eylül 1971 senesinde Baltimore, Maryland'de dünyaya geldi.

Gözden kaçırmayın

Gülşen Ve Melis Sezen "Göğsünü gere gere" Hatırlanıp Alkışlandılar! Gülşen Ve Melis Sezen "Göğsünü gere gere" Hatırlanıp Alkışlandılar!

Babası bir müteahhit ve annesi bir hemşire olan Jada Smith, 1997'de aktör Will Smith ile evlenmiş olup 3 çocukları vardır. Oyunculuk yapan Jaden Smith ve şarkıcı Willow Smith'in anneleridir. 2007'de ise müzik kariyerine başladı.