Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay'ın evlilik üzere olduğu sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'da o diziye katıldı! Yıldı Çağarı Atiksoy yeni dizisi ne? Yıldız Çağrı Atiksoy hangi rolde ekranlara gelecek? İşte detaylar! Kuruluş Osm

Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay'ın evlilik üzere olduğu sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'da o diziye katıldı! Yıldı Çağarı Atiksoy yeni dizisi ne? Yıldız Çağrı Atiksoy hangi rolde ekranlara gelecek? İşte detaylar! Kuruluş Osman Malhun Hatun kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy kaç yaşında?

Berk Oktay büyük bir sorunlu boşanma geçirdiği eski eşi Merve Şarapçıoğlu'ndan sonra aşkı Yıldız Çağrı Atiksoy'da buldu. Yeniden doğan Berk Oktay bu ilişkisini kısa sürede evliliğe çevirmeye karar verdi ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlenme teklif etti.

Uzun süredir ekranlara yer almayan Yıldız Çağrı Atiksoy'da yakında ATV'nin ünlü dizisinde boy gösterecek. Yıldız Çağrı Atiksoy'da Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun rolü ile seyirci ile buluşacak.

Burak Özçivit, Özge Törer, Tamer Yiğit, Seray Kaya gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kuruluş Osman dizisine Malhun Hatun rolü ile Yıldız Çağrı Atiksoy dahil oldu.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986'da İzmir'de doğdu. İzmir Ege Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi alan sanatçı daha oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi 'nde devam etti. Güzel oyuncu ayrıca Plato Film'de "Sinema Teknik ve Oyunculuk" eğitimi de almıştır.

Yıldız Çağrı Atiksoy, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle ünlenmiştir. Daha sonra Yedi Güzel Adam isimli dizide Zehra karakterini canlandıran oyuncu, Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterine, Şampiyon dizisinde de Suna karakterine hayat vermiştir.

Yıldız Çağrı Atiksoy şimdiler de ise Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterine hayat veremeye hazırlanıyor.