Behzat Ç. haranları İnanç Konukçu’nun Behzat Ç için yaptığı fedakarlığı konuşuyor...

Behzat Ç. 'nin unutulmaz kadrosunun vazgeçilmezi olan ünlü oyuncu İnanç Konukçu yeni sezon için çok konuşulan bir fedakarlıkta bulundu.

Dizinin 2010 yılında ilk kez ekrana geldiği dönemde İnanç Konukçu, Hayalet isimli karakter ile resmen milyonların sevgisini kazanmış ve oyunculuğu ile de Behzat Ç.'nin de vazgeçilmez ismi haline gelmişti.

Behzat Ç dizisinin 2019 yılında Blu TV’de yeniden yayınlandığı dönemde de ekipten ayrılmayan Konukçu'nun aslında bu sezon için farklı ve önemli planları vardı.

İnanç Konukçu'dan Erdal Beşikçioğlu'na: İnsanların ekmeğiyle oynamadım de - Son Dakika Magazin Haberleri

İnanç Konukçu, Behzat Ç. için 2022 – 2023 sezonunun en iddalı dizilerinden birisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam'dan vazgeçti.

Hem başrolde hem de yapımcı olarak birlikte rol alacağı Oktay Kaynarca’nın teklifini kabul etmesi ile de gündemde dikkat çeken başarılı oyuncu Konukçu, Ben Bu Cihana Sığmazam’ın çekimlerinde yer almadı çünkü Behzat Ç dönüşü sebebi ile yaşanan takvim sıkışması sonrası bu projeye veda etti.

2019 yılında dizi geri döndüğünde yayınlanan bölümlerin senaryosu eleştiri konusu olurken ayrıca dizinin yine ana karakterlerinden Harun'a hayat veren Fatih Artman'ın yer almaması yeni sezonun başarısızlığına en büyük etken olarak gösterilmişti.

Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm Tanıtım - YouTube

Senaryo başarısızlığı ise Erdal Beşikçioğlu’nun da projeye devam etmemesinin altında ki en önemli neden olarak  son dönemde öne geçmişti.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu arada İnanç Konukçu da sosyal medyadan Erdal Beşikçioğlu’na sitem ederek diziye devam etmemesini eleştirmişti.

Tüm bu yaşanılanların ardından ve yine Fatih Artman yokluğu ile Harun karakteri olmadan bir Behzat Ç. başarısızlığı riski de varken değerli oyuncu İnanç Konukçu'nun sezonun en başarılı televizyon dizisi olması beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam’dan Behzat Ç için vazgeçmesi büyük bir fedakarlık olarak gündemde yerini aldı.