Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? 23 Şubat Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugün puan durumu nasıl oldu?

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puan durumu ekran başında izleyenler tarafından merakla Takip ediliyor. Format gereği yarışmada her hafta 5 farklı çift mücadele ediyor ve haftanın sonunda birinci olan çift 5 altın ödülünün de sahibi oluyor. Bu hafta başından itibaren ve birbirinden iddialı çiftler mücadeleye başladı. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bugün puan durumu nasıl oldu?

23 Şubat 2022 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puan durumu yine izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Çiftlerin mutfağa girdiği ve birlikte yemek hazırladı yarışmada tartışmalarda eksik olmazken rakipleri ve kayınvalideler ile birlikte Zahide Yetiş puanlama yapıyor. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane puanları 23 Şubat 2022 detayları haberimizde...

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

İka ve Enes çifti yarışıyor

Bugün İka ve Enes çifti yarışıyor. Endonezyalı gelin İka yöresel yemeklerini yapmak için mutfağa giriyor. Rakiplerine harika bir ziyafet çekeceğini söyleyen İka, eşine de yemek konusunda güveniyor. İka’nın eğlenceli tavırları da mutfakta dikkat çekiyor.

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-23-subat-2022-puanlari-ika-ve-enes-cifti-kac-puan-aldi-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puan durumu

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane’de günün yarışmacıları İka ve Enes’in puanları merakla bekleniyor. Endonezyalı gelin kayınvalidesinden de rakiplerinden de yüksek puanlar bekliyor. Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 23 Şubat 2022 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…