FOX TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba yeni bölümü ile ekrana geliyor. Haftanın 3. Gününde yarışan isim ise Muhammet Gök oldu. Peki, Muhammet Gök kimdir, kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba puanları ve detaylar haberimizde…

Hafta içi her gün deneyimli sunucu Zuhal Topal’ın sunumu ile FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın 3. Gününde de devam ediyor. Bugünün yarışmacısı ise Muhammet Gök oldu. Hafta başından beri verdiği puanlar ve yorumları ile dikkat çeken Muhammet beyin performansı da izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Gök kimdir, kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Gök kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Gök bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Henüz 20 yaşında olan Muhammet bey haftanın en genç ve en dikkat çeken isimlerinden biri. Aslen Kars Sarıkamışlı olan Muhammet bey üniversite okumak için İstanbul’a geldi. Şu anda da İstanbul Kent Üniversitesi'nde gastronomi eğitimi alıyor. Aşçılık üzerine kariyer yapmak isteyen Muhammet Gök, aynı zamanda eğitimi için yurt dışında da erasmus programına katıldı. Bugüne kadar otel mutfaklarında deneyim kazanan genç yarışmacı, özellikle İtalyan ve Uzak Doğu mutfağına çok hakim olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba puanları

Hafta ortasında Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba puanları izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Bu haftanın en genç ve en dikkat çeken isimlerinden Muhammet Bey bugün performansını gösteriyor. Bu hafta yaptığı isabetli yorumlarıyla dikkat çeken Muhammet beyin puanı merakla bekleniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Bahar Hanım: 7 puan

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

Kenan Bey: 7 puan 

Bilge Hanım: 7 puan