Baba dizisindeki yan rolden, Star TV’nin iddialı dizisi Ah Nerede’nin başrolüne geçen Oktay Çubuk merak konusu oldu.

Star TV ekranında gelecek sezon yayınlanacak olan iddialı Yeşilçam uyarlaması Ah Nerede'nin başrolü için yine genç bir yetenek ile anlaşıldı.

1975 yılı yapımı olan Ah Nerede filminin dizi versiyonu merakla beklenirken, başrollerdeki isimler şaşırttı.

Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan ikilisini başrolde buluşturan efsane filminin dizi uyarlamasında yıldız isimler olmayacak. Daha doğrusu başroller için yıldız isimler düşünülmedi.

Çekimlerine başlanan dizi Eylül ayı itibariyle Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak ancak başrol olan iki oyuncu da beklenildiği üzere tanıdık simalar değil.

Dizinin başrol kadın oyuncusu olarak Nil Keser'in tartışmaları sürerken bir genç isim Baba dizisinde rol alan Oktay Çubuk oldu.

İki genç oyuncu sette bir araya geldi ve ilk pozlar da bu arada servis edildi…

OKTAY ÇUBUK KİMDİR?

Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti! Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti!

Baba dizisindeki yan rolden, Star TV'nin iddialı dizisi Ah Nerede'nin başrolüne büyük transfer! 1

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Oktay Çubuk gibi, Nil Keser de 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Nil Keser, 2014 yılında setlerde yer almaya başladı ve Kırgın Çiçekler dizisindeki Defne karakteri ile tanındı.

Oktay Çubuk ise 2017 yılında Cennet’in Gözyaşları isimli dizideki Ömer karakteri ile sektöre ilk adımını attı. Aşk Ağlatır, Sol Yanım ve Duran isimli dizilerde rol alan Oktay Çubuk, son olarak Baba dizisinde Kadircan karakterini canlandırıyordu.