Aşk Mantık İntikam Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık!

Fox Tv'de yaz döneminin en çok reyting elde eden romantik komedi dizisi olan Aşk Mantık İntikam dizisinde beklenmedik ayrılık kararı!

Dizi Haberleri 20.08.2021 - 18:15 20.08.2021 - 18:34 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde hayranları üzececek gelişmeler yaşanıyor. 

Bu sene yaz dönemini verimli geçirebilen nadir dizilerden olan Aşk Mantık İntikam dizisi eğlenceli karakterleri ve oyuncuların birbirleri ile uyumları ile en çok izlenen yaz dizisi oldu.

Bolca dram, acıtasyon ve mafya dizileri sonrası bu sene yaz dizilerini umutla beklemiştik. Ancak bu sene yaz dizileri dramsever halk tarafından düşük reytingler aldı. Yinede onlar arasından en çok reyting alanı ve yüzlerin güldüğü kanal Fox Tv oldu.

13397656-728xauto

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrolünde yer aldığ Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde  zirvedeki yerini koyuyor. Dizinin son bölümleri ise orjinalinden sapacak korkusu yarattı. 

Güney Kore uyarlaması olan Aşk Mantık İntikam dizisi son bölümünde Esra iş yerinden ayrılık kararı aldı. Ozan ise tüm kızgınlığını bırakıp Esra'nın peşinde aşkını haykırmaya çalışıyor. Ozan tüm gemileri yakarak Esra'yı öperken Çağla ve Çınar bunu görerek büyük bir üzüntü yaşarlar.

Dizinin Çağla'sı Melisa Döngel geçtiğimiz haftalarda zor günler yaşamış babası ile yaşadığı kötü olay manşetlere çıkmıştı. 

ask-mantik-intikam-ne-zaman-baslayacak-1280x720

Melisa Döngel uzun bir süre sosyal medyada paylaşım yapmamış ve o dönem diziden ayrılabileceği iddia edilmişti.

Aşk Mantık İntikam dizisi yaz sezonu sonrası kış sezonunun da onayını aldı. Dizi kış sezonunda da dram dizilerine karşı savaş verecek. 

Melisa Döngel'in yeni başlayacak olan pek çok diziden teklif aldığı öğrenildi. Ancak diziden ayrılacağına dair bir gelişme söz konusu değil.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@