Ayraz hayranları yasta, Poyraz aşkını haykırdı! O şanslı kız bakın kim çıktı!

TV8 sevilen yarışması Survivor 2021 de yeni bir daha gün yüzüne çıktı. Ada konseyinde patlayan aşk bombası özellikle AYRAZ hayranlarını hüsrana uğratacak.

Televizyon 14.06.2021 - 13:03 14.06.2021 - 13:09 Volkan Arık

TV8 de finale doğru giden Survivor 2021 yarışmasında peş peşe aşk bombaları patlamaya devam ediyor. Dün akşam ekranlara gelen Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın sözleri ile köşeye sıkışan Poyraz adeta soğuk terler döktü. Poyraz, Acun Ilıcalı'nın söyledikleri karşısında ilk defa konseyde bu kadar sıkıştığını dile getirdi. Hatta Acun Ilıcalı'nın ısrarı üzerine bu konuda bir açıklama yapan Poyraz “utanıyorum” sözleri ile de adeta aşkı doğruladı.

Acun medyanın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2021 yarışması finale doğru adım adım ilerlemeye devam ederken özellikle son günlerde çıkan aşk iddiaları izleyicilerin de ilgisini çekiyor. Dün akşam ada konseyinde yaşanan yeni gelişme ise Poyraz hayranlarını yakından ilgilendiriyor. Ancak bu gelişme ile birlikte Ayraz hayranları bir hayrı üzülecek gibi duruyor. Çünkü herkes Ayşe zannederken Poyraz ters köşe yaptı ve ada konseyinde adeta Aşkını ilan etti. Özellikle Türk-Yunan oyunu sonrasında Bahamalara giden mavi takım oyuncuları Yunan takımı yarışmacıları ile keyifli vakit geçirirken burada yepyeni bir aşk da doğduğu.

ayraz-hayranlari-yasta-poyraz-askini-haykirdi-o-sansli-kiz

POYRAZ CAROLİNA AŞKI SOSYAL MEDYAYI ÇALKALADI

Türk Yunan ödül oyunu sonucunda dün akşam kazanan takım mavi takım oldu. Yunan mavi takım ile birlikte bahamalara giden Türk mavi takımından Poyraz ve Carolina yakınlaşması izleyicilerin gözünden kaçmadı. Poyraz Bahamalar'da Carolina ile keyifli vakit geçirirken asıl bomba Ada konseyinde patladı. Ada konseyinde Poyraz Acun ılıcalı'ya Yunan potasının ne olduğunu sordu. Poyraz'ın bu kadar ısrarlı sorması Acun Ilıcalı'nın dikkatini çekerken sonrasında bomba bir aşk itirafı geldi.

POYRAZ KONSEYDE ECEL TERLERİ DÖKTÜ

Poyraz’ın soruları üzerine Acun Ilıcalı “Poyraz, Carolina ile yakınlaşınca ben çok şaşırdım. Ben senin uzak duracağını düşündüm. Ben şunu deyim, kızın günahını almışız ama biz zaten çok yüksekteymişiz. Ben cidden şey düşündüm, Poyraz ve Carolina tatile gitmişlerde bizi çağırmışlar gibiydi ”ifadelerini  kullandı. Acun Ilıcalı'nın bu sözleri karşısında utandığını belirterek konseyde ecel terleri döktü.

ayraz-hayranlari-yasta-

AYRAZ BEKLEYENLER HÜSRANA UĞRADI

Bu sosyal medyada birçok fan grubu Poyraz ve Ayşe'yi birbirine yakıştırıyor, hatta AYRAZ diye etiket açıyordu. Ancak son Ada konseyinde Yaşanan bu gelişmeler izleyiciler içinde adeta hüsran oldu. Poyraz ve Carolina yakınlaşması Ada'nın dışında da sürecek gibi görünüyor. Ancak Poyraz için nasıl şok Yunan eleme potasında Carolina’nın veda etmesi oldu. Tekrar Türk Yunan oyunu olsa bile Carolina elendiği için Poyraz Yunan yarışmacıyı dışarıda görebilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@