Yasak Elma'da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden!

Yasak Elma dizisinde 3 ayrılık birden yaşanacak. Fox Tv'nin fenomen dizisi kan kayıplarına devam ediyor. Yasak Elma'da final sezonu geliyor görünüyor.

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 12:59 14.06.2021 - 13:00 Ece Sahan

Fox Tv'nin Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma sezon finali yaptı ama ayrılıklar devam ediyor! 

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı Yasak Elma dizisinde bu sezon ayrılık sezonu olmuştu. Sezon finali yapıldı ancak ayrılıklar bitmedi. Her hafta bir isim daha diziden ayrılıyor. Böyle giderse dizide kimse kalmayacak. 

Yıldız, Şahika, Ender, Hasan Ali, Zehra gibi fenomen karakterlere sahip olan Yasak Elma'da üzen ayrılıkların haberleri devam ediyor. Dizide bu sezon ortasında dizinin ana karakterleri olan Halit Argun, Kaya ve Kerim diziden ani bir şekilde gönderilmişti. Özellikle Halit karakterinin ölümü yani Talat Bulut'un diziden ayrılması büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

Dizide dahası olmaz derken bir inanılmayan ayrılık daha gerçekleşmişti. Dizinin fenomen karkateri Şahika ani bir şekilde ölerek diziye veda etmişti. Nesrin Cavadzade'nin diziden kovulması büyük tepki almıştı. Dizinin hayranları Şahika'sız bir Yasak Elma olmaz diyerek tepki göstermişti.

Ancak dizide ayrılıklar bitmiyor. Sezon finaline giren Yasak Elma'da ayrılıklar hala devam ediyor. Nerdeyse her hafta bir isim daha dizden ayrıldığını açıklıyor. 

Daha geçen ay yeni sezonda ayrılıklar açıklanmıştı. Onlardan biri diziye yeniden giren ve hayranlarını sevindiren Barış Kılıç olmuştu. Dizinin Kaya'sının kavuşması kısa sürdü. Barış Kılıç yeni sezonda dizide yer almayacağını açıklamıştı. Onun üzerine ayrıca dizinin renkli fenomen karakterlerinden Zehra karkterine kayat veren Şafak Pakdemir'de diziden ayrılacağı açıklanmıştı. 

Ayrılıklar bitmiyor!

Yasak Elma sezon finalinde Hasan Ali'nin evinde bir patlama meydana gelmişti. Patlamada Yıldız, Ender ve Hasan Ali Bey olduğu görülüyordu. Kim ölecek derken bir isimin daha ayrılık haberi geldi. Peki kim ölecek?

YILDIZ

Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece'nin diziden ayrılacağı konuşulmuştu. Patlamada Yıldız'ın öleceği merak konusuyken henüz Eda Ece'den ayrılık haberi gelmedi. 

ENDER

Ender karakterine hayat veren Şevval Sam'ın ayrılık haberleri kuvvetlenmişti. Şevval Sam'ın müzik kariyerine sevgilisi ile birlikte yeniden yoğunlaşmak istediği ve yeni projeleri olduğu öğrenilmişti. Ancak şimdilik Şevval Sam cephesinden de ayrılık haberi gelmedi.

HASAN ALİ

Diziye bu sezon dahil olan Berk Oktay, Güleyanay Kalkan ve Erdal Özyağcılar'dan kara haber geldi. Hasan Ali Başkan karakteri ile diziye renk katan Erdal Özyağcılar'da diziden ayrılıyor! Dizide canlandırıdığı Hasan Ali Başkan karakteri ile çok sevilen Erdal Özyağcılar'ın ayrılık nedeni hakkında ise net bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@