Salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sürpriz transfer! Usta isim kadroya dahil oldu! İşte detaylar..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonuna kısa bir süre sonra merhaba diyecek!

Yeni sezonunada heyecanın hiç bitmeyeceği, sürükleyici hikayesi ile bomba gibi hazırlanan dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

En son Kırmızı Oda dizisinde gördüğümüz usta oyuncu Uğur Yücel, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna dahil olduğu öğrenilmişti. Şimdi ise yeni bir ismin daha kadroya dahil olduğu öğrenildi.

Levent Ülgen EDHO'da!

levent-ulgen

Başarılı oyuncu Levent Ülgen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katıldı. 199.bölümü ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon başlama tarihi ise merakla bekleniyor.

Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek! Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek!

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu Ekim ayında başlayacak.