Esra Erol'da bir rezalet daha! 14 yıllık eşini 3 haftadır tanıdığı adama değişti 3 çocuğu başkasından çıktı!

Esra Erol'da bir rezalet daha! ATV fenomen dizisi Esra Erol'da bir rezalet daha! Sibel isimli kadın 14 yıllık eşini 3 haftadır tanıdığı adama değişti. 4 çocuğunu istemeyen Sibel Ümit isimli kişiye kaç

Televizyon 07.05.2021 - 17:36 07.05.2021 - 17:41 Berkay Keskin

Esra Erol'da bir rezalet daha! ATV fenomen dizisi Esra Erol'da bir rezalet daha! Sibel isimli kadın 14 yıllık eşini 3 haftadır tanıdığı adama değişti. 4 çocuğunu istemeyen Sibel Ümit isimli kişiye kaçtı.

Esra Erol'da bir rezalet daha!

ATV fenomen programı Esra Erol'da bir rezalet daha! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Esra Erol'da Orhan ve Sibel çifti karşı karşıya geldi. 14 yıllık evli olan Orhan ve Sibel çifti canlı yayında karşı karşıya geldi. 3 haftadır tanıdığı Ümit'e kaçan Sibel canlı yayında şok etti!

"Barış'ı alırım o senden dedi" gerçek ortaya çıktı

Sibel başka birini kaçtı ve programa geldi. Ancak programda yaptığı itiraflar şok etti! Senden Barış'ı alırım diyerek diğer üç çocuğu istemediğini dile getirdi. Karısının kaçtığı gün çocukları yurda vereceğim diyen Orhan'a "Sen baba değil misin" sorusuna "Sen ana değil misin" sorusu geldi. Ancak senden Barış'ı alırım diyerek o senden diğerleri senden değil cevabı verdi!

Komşusunun sevgilisine kaçtı!

Esra Erol'da 7 mayıs 2021 tarihinde yayınlanan bölümde Sibel komşusunun sevgilisine kaçtı! Sibel Esra Erol'da vurdum duymaz bir şekilde Sevgilime kaçtım dediği Ümit isimli kişinin komşusunun sevgilisi ortaya çıktı!

Esra Erol çok sinirlendi!

Esra Erol yaşanan bu rezalet sonrası çılgına döndü! Yazıklar olsun diyerek "Zehra ile sokaklara çık, Zehra'nın sevgilisini elinden al ve Konya'ya kaç" diyerek çocukları evde bırakıp bırakıp komşusu Zehra ile sokağa çıkmak ayıptır. Gece 12'de adamın sevgilisini de elinden aldın diyerek ateş püskürttü. 

Gerçek şok etti!

Esra Erol'da 7 mayıs tarihinde Sibel itirafı şok etti! Komşum "Zehra Beni para karşılığında erkeklerle tanıştırıyordu diyerek sevgilisi elinden almadığını" dile getirdi. Bu itiraf sonrası stüdyo buz kesti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@