ATV'nin yıllardır ilgiyle takip edilen programı Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı? Kim Milyoner Olmak İster 27 Şubat 2021 Cumartesi yayınlanacak mı? Kim Milyoner Olmak İster bitti mi? Kim Milyoner Olmak İster final mi yaptı? Kim Milyoner Olmak İste

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
ATV'nin yıllardır ilgiyle takip edilen programı Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı? Kim Milyoner Olmak İster 27 Şubat 2021 Cumartesi yayınlanacak mı? Kim Milyoner Olmak İster bitti mi? Kim Milyoner Olmak İster final mi yaptı? Kim Milyoner Olmak İster final tarihi? Kim Milyoner Olmak İster yayın akışında var mı? ATV Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı? Kim Milyoner Olmak İster kaldırıldı mı? Kim Milyoner Olmak İster eski sunucuları?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan ATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster programı hayranları programın akıbetini merakla bekliyor. Programın biteceği söylenmiş ancak net bir final tarihi açıklanmamıştı. Peki Kim Milyoner Olmak İster bu akşam var mı yok mu merak ediliyor.

Kenan Işık ile hayatımıza giren ve bir dönem reyting rekorları kıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster programının unutulmaz ismi Kenan Işık, spor sonrasında saunada fenalaşıp dengesini kaybederek düşmesi üzerine kafasını yere çarpmış ve komaya girmişti.

KENAN IŞIK'TAN SONRA PROGRAMI KİMLER SUNMUŞTU?

Yıllardır bitkisel hayatta olan Kenan Işık sonrası yarışmayı bir dönem her hafta ünlü isimler sunmuş ve destek olmuştu. O dönem pek çok ünlü isim programı sunarak renk katmış ve Kenan Işık'ın döneceğini umut etmişti.

Ancak Kenan Işık'ın sağlık durumunu ciddiyetini koruması üzerine programa bir dönem sırasıyla Engin Altan Düzyatan, Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım getirilmişlerdi. Son olarak ise programın sunumu Kenan İmirzalıoğlu'na verilmişti.

BU AKŞAM VAR MI? KALDIRILDI MI?

Kim Milyoner Olmak İster programını akıbetini merak edenleri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Program bugün ATV'nin yayın akışında yer almadı. Kim Milyoner Olmak İster programı yerine bugün ATV'de Kardeşlerim 2. bölümü yer alacak. Peki Kim Milyoner Olmak İster bitti mi?

Kim Milyoner Olmak İster programının akıbetine dair kanal hala bir açıklama yapmadı. Programın final yapıp yapmayacağı da bilinmiyor. Ancak programın 2 haftadır yayınlanmaması programın final yaptırılmadan kaldırıldığı yönünde ki iddiaları çoğalttı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NEDEN YAYINLANMIYOR?

Peki Kim Milyoner Olmak İster programı bir daha olmayacak mı? Yoksa sunucusu mu değişecek? Bur sorular için kanal bir yanıt vermedi. İddialar arasında ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim için reyting çalışması yaptığı, Kim Milyoner Olmak İster programının ilerleyen haftalarda yayınlanacağına yer verildi.

Ancak bir başka iddia da Kim Milyoner Olmak İster programının tamamen mi kaldırıldığı yoksa sunucu değişikliğine mi gidildiği oldu. Programın bu nedenle mi bekletildiği hala gizemini koruyor.