FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Mahkum Nazan kimdir? Mahkum Nazan’ı hangi oyuncu oynuyor? Gülçin Hatıhan kimdir? Gülçin Hatıhan kaç yaşında? Gülçin Hatıhan biyografisi? Gülçin Hatıhan oynadığı diziler? Gülçin Hatıhan sevgilisi kim? Gülçin Hatıhan ne mezunu?

Televizyon ekranlarının en çok merakla beklenen dizisi olmayı başaran Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum’un hakkında her şey merak konusu olmuş durumdayken tabi ki ilk sırada oyuncu kadrosu geliyor.

MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı? MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı?

FOX TV ekranlarının oldukça iddialı dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk var.

nazan1

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan uyarlama dizi Mahkum, konusu ile de merak ediliyor. Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye koyulur.

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi başarılı isimlerin yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak gibi değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Nazan oyunculuğu ve tanıdık siması ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden oldu. Mahkum Nazan kimdir? Mahkum Nazan’ı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Nazan gerçek adı ne?

Nazan2

Mahkum dizisinde Nazan’ı oyuncu Gülçin Hatıhan canlandırmaktadır. Gülçin Hatıhan kimdir? Gülçin Hatıhan nereli? Gülçin Hatıhan kaç yaşında? Gülçin Hatıhan hangi dizilerde rol aldı?

GÜLÇİN HATIHAN KİMDİR?

1972, İstanbul doğumlu olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almıştır. Mart 1999 yılında gittiği New York'ta 10 yıl yaşayan isim, Broadway 'de ilk Türk müzikali'nin yönetmenliğini yapmıştır. Bakırköylü Sanatçılar Derneği Yürütme Kurulu Başkanı da olan başarılı isim 2004 yılından beri oyunculuğa eş zamanlı yönetmenlik de yapmaktadır.

Broadway'de ilk kez sahnelenen Türk müzikallerinin yönetmeni olan Gülçin Hatıhan’ın son oyunu Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda sergilenen Televizyon Cumhuriyeti'dir.

Gülçin Hatıhan’ın çalışmasını yaptığı ve bazı rol aldığı projeler şöyle;

    Fıstıki Musiki

    Kaygısızlar

    Şans Yıldızı

    Çılgın Bediş

    Biz Evrimi Çok Sevmiştik

    İstanbul'un Gözleri Mahmur

    Kendi Gökkubbemizin Altında

    Hisseli Harikalar Kumpanyası

    Gece Kuşu

    Çocuklar Duymasın

    Küçük Kadınlar

    Bir Rüya Gibi

    Avrupa Avrupa

    Sen De Gitme

    Suskunlar

    Kendimize Doğru

    Hıyanet Sarmalı

    Poyraz Karayel

    İstanbullu Gelin

    Hercai