FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Mahkum Zahit kimdir? Mahkum Zahit’i hangi oyuncu oynuyor? Mehmet Ulay kimdir? Mehmet Ulay kaç yaşında? Mehmet Ulay biyografisi? Mehmet Ulay oynadığı diziler? Mehmet Ulay sevgilisi kim? Mehmet Ulay ne mezunu?

Televizyon ekranlarının en çok merakla beklenen dizisi olmayı başaran Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum’un hakkında her şey merak konusu olmuş durumdayken tabi ki ilk sırada oyuncu kadrosu geliyor.

FOX TV ekranlarının oldukça iddialı dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk var.

411b459174890e61dae70f50295bb5c3

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan uyarlama dizi Mahkum, konusu ile de merak ediliyor. Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye koyulur.

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi başarılı isimlerin yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak gibi değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Zahit oyunculuğu ve tanıdık siması ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden oldu. Mahkum Zahit kimdir? Mahkum Zahit’i hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Zahit gerçek adı ne?

mehmet-ulay-baba-candır-hasan-vikipedi

Mahkum dizisinde Zahit’i usta oyuncu Mehmet Ulay canlandırmaktadır. Mehmet Ulay kimdir? Mehmet Ulay nereli? Mehmet Ulay kaç yaşında? Mehmet Ulay hangi dizilerde rol aldı?

MEHMET ULAY KİMDİR?

28 Mayıs 1942, İstanbul doğumlu usta oyuncu, Kabataş Lisesi mezunlarından. 1963'te Devlet Tiyatrolarında sanat hayatına başlayan isim 1969 yılında İngiltere'ye giderek Oldwick Theater'da görev aldı. İki yıl sonra Türkiye'ye döndüğünde yeniden Ankara Sanat Tiyatrosu bünyesinde, müdürlük, oyunculuk ve yönetmen yardımcılığı yaptı. Bir süre sonra tekrar yurt dışına giderek Almanya ve Amerika'da tiyatro üzerine araştırmalar yapan usta isim ülkemizde tiyatro ve sinema oyuncusu olarak yaşamına devam etmekte.

Mehmet Ulay’ın rol aldığı diziler ise şöyle;

    Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

    Baba Candır

    Şimdi Onlar Düşünsün

    Ağlatan Dans

    Pod Prikritie

    Kızılelma

    Muhteşem Yüzyıl

Mahkum Sadece Ekranları Değil Türkiye'yi Salladı Ve Belli ki Sallamaya Devam Edecek! "Adalet Nerede? Daha Belli Değil!" Mahkum Sadece Ekranları Değil Türkiye'yi Salladı Ve Belli ki Sallamaya Devam Edecek! "Adalet Nerede? Daha Belli Değil!"

    Böyle Bitmesin

    Tozlu Yollar

    Yol Ayrımı

    Mavi Kelebekler

    Ezel

    Arka Sıradakiler

    Şubat Soğuğu

    AB'nin Yolları Taştan

    Emret Komutanım

    Sular Durulmuyor

    Şakir Efendi

    En İyi Arkadaşım

    Oğlum İçin

    Giz

    Para=Dolar

    Kurşun Asker

    Yarım Elma

    Avcı

    Cinlerle Periler

    Yeni Hayat

    Ölümün El Yazısı

    Üvey Baba

    Küçük Besleme

    Kadınlar Kulübü - 1999

    Akşam Güneşi - 1999

    İki Arkadaş - 1998

    Sibel - 1998

    Deli Divane - 1997

    Gülüm - 1997

    Hemşerim - 1997

    Ruhsar - 1997

    Kurtuluş - 1996

    Süper Baba - 1993

    Deniz Gurbetçileri - 1991

    Can Şenliği - 1989