ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da büyük sürpriz! Burak Deniz ve Alina Boz arasında aşk başlıyor derken eski sevgili Burak Yörük, Alina Boz'u kaptırmamakta kararlı. Maraşlı dizisinin partnerleri geçtiğimiz günlerde bir dergi için oldukça samimi bir çekim

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da büyük sürpriz! Burak Deniz ve Alina Boz arasında aşk başlıyor derken eski sevgili Burak Yörük, Alina Boz'u kaptırmamakta kararlı. Maraşlı dizisinin partnerleri geçtiğimiz günlerde bir dergi için oldukça samimi bir çekim gerçekleştirmiş ve gündem olmuştu. O resimleri bakın kim beğendi?

ATV'nin yeni dizisi Maraşlı'daki aşk gerçek oluyor derken, eski sevgili Burak Yörük hemen kendini hatırlattı. Burak Deniz ve Alina Boz'un geçtiğimiz günlerde bir dergi için 14 Şubat'a özel yaptıkları çekim sosyal medyanın gündemindeydi.

Burak Deniz ve Alina Boz'un oldukça samimi olarak gerçekleştirdikleri çekim sosyal medyanın diline dolanmış ve "Bu çekimden sonra elektrik olmaması imkansız" yorumları yapılmıştı. Hatta Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan'ın bu yorumlardan oldukça rahatsız olduğu ve çekim videolarını görünce kıskançlık krizi geçirdiği iddia edilmişti.

ESKİ SEVGİLİDEN BURAK DENİZ'E GÖZDAĞI!

Ancak Burak Deniz'e kötü bir haber geldi. Alina Boz'un eski sevgilisi Burak Yörük çıkan dedikodular sonrası kendini gösterdi. Şu sıralar Baraj dizinde oynayan Burak Yörük, Alina Boz'un Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafları beğendi. Bu hareket Burak Yörük'ün Burak Deniz'e göz dağı vermesi olarak yorumlandı.

Burak Yörük ve Alina Boz daha öncede ayrı kalmış ancak fazla dayanamamış ve barışmıştı. Burak Yörük'ün eski sevgilisi Alina Boz'u hala unutmadığı ve Alina'nın rol arkadaşı Burak Deniz ile çıkan haberler sonrası hemen kendini hatırlatmak için Alina Boz'un paylaştığı fotoğrafları beğendiği görüldü.

ESKİ SEVGİLİLER AYRI KALAMIYOR

Kulislerde konuşulanlara göre, Burak Deniz'in Alina Boz'dan oldukça etkilendiği ancak Didem Soydan ile beraber olan Deniz'in bu durumu saklamaya çalıştığı iddia ediliyor. Bu dedikoduların Burak Yörük'e gitmesi sonrası Burak Yörük eski sevgilisi Alina Boz'a hemen kendini yeniden hatırlattı.

Alina Boz daha önce de Burak Yörük ile ayrı olmasına rağmen ona destek için 4N1K 2 filminin galasına giderek, eski sevgilisine destek olmuştu. Çiftin yakın çevresi ikilinin ayrılsalar da birbirlerinden ayrı kalamadıklarını söylüyor.