TV8 ekranlarında hemen hemen her akşam ekranlara gelen MasterChef 2020 tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son 16 yarışmacının belli olduğu ve rekabetin daha da arttığı yarışmacıda yarışmacılar da araştırılmaya başlandı.

TV8 ekranlarında hemen hemen her akşam ekranlara gelen MasterChef 2020 tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son 16 yarışmacının belli olduğu ve rekabetin daha da arttığı yarışmacıda yarışmacılar da araştırılmaya başlandı. Bunlardan biri de daha ilk haftadan eleme potasına giren Celal oldu. Performansını yeteri kadar ortaya koyamayan ve Barbaros'a övgü dolu sözler söylemesiyle zaman zaman herkesi şaşırtan Celal çok merak edildi. Yarışmanın izleyicileri MasterChef Celal kim, kaç yaşında? Celal Sarıgül'ün esas mesleği ne çok merak edildi.

MasterChef Celal Sarıgül kim? Nerden geldiCelal Sarıgül, 26 yaşında. Aşçı. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi. İlk turda Cafe De Paris soslu bonfile yapan Celal'i şefler sınava tabii tutmuş ve üzerindeki stresi arttırmıştı. Celal Sarıgül, restoranlarda baskı altında çalıştığını ve bu olayın kendisini daha çok motive ettiğini belirtti.

Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne? Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne?


Ardından son 16 yarışmacıya yaptığı işkembe dolmasıyla kalmayı başaran Celal, ilk takım oyununda ne yazık ki pasif kaldı. Akabinde oyunu kaybeden kırmızı takımdan Duygu dokonulumazlık kazandı ve Celal'i eleme potasına gönderdi. Bu duruma üzüldüğünü söyleyen Celal, takım oyunundaki seçimlerde de sona kaldığı için demoralize olduğunu dile getirmişti.