Numen Dizisi başlamadan gündem oldu. “Melis Sezen'i İstemedi!” manşetleri ile Bergüzar Korel’in kıskançlık krizi magazine taşındı.

Disney Plus'un merakla beklenen Türk dizisi Nomen / Numen için yapılan partner değişikliği gündemi resmen ele geçirdi.

Halit Ergenç'in partnerinin Songül Öden olarak değişmesi tamamen Melis Sezen kıskançlığı olarak açıklandı.

Disney'in Medyapım imzalı Türk dizilerinden Numen'in oyuncu kadrosunda yaşanılan değişikliğin arkasından Bergüzar Korel çıktı.

Senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı Numen dizisi için Halit Ergenç'in partnerinin Sadakatsiz dizisiyle yıldızı parlayan Melis Sezen olacağı açıklanmıştı. Ancak partner değişimi ile bu rol Songül Öden'in oldu.

Numen dizisinde Melis Sezen yerine partner değişikliğine gidilerek Songül Öden'in gelmesi üzerine sosyal medyada Bergüzar Korel'in Melis Sezen'i istemediği iddia edildi.

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

NUMEN KONUSU NEDİR?

14 Haziran'da Türkiye'ye gelecek olan Disney Plus dizisi Numen'de distopik bir hikaye anlatılırken dizide Halit Ergenç eşinin hastalığından dolayı yaptığı bir buluşla telepatik yöntemle eşiyle iletişime geçiyor olacak.