Sadakatsiz Sezon Finali En Heyecanlı Final Olacak! Büyük Sürpriz ve Şaşkınlık!

Sadakatsiz dizisi sezon finaline sürprizlere giriyor! Ekranların en heyecanlı sezon finali geliyor! Sadakatsiz sezon finali tarihi ne zaman?

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 10:51 12.05.2021 - 10:52 Ece Sahan

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi sezon finali belli oldu! 

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve büyük ses getiren Sadakatsiz dizisi büyük reytingler alınca orjinal senaryodan saparak uzatılmaya gitti. Daha önce orjinalini izleyenlerin tahmin ettiği olaylar artık yok. Yani şimdi Doctor Foster izleyicileri de neler olacağından habersiz. Peki Sadakatsiz dizisinde şimdi neler olacak?

Yaz sezonun gelmesiyle diziler birer birer ekranlara veda ediyor. Tatile giren dizilerden biri de bu sezonun ses getiren yapımlarından biri olan Sadakatsiz oldu. Sadakatsiz dizisi sezon finali bölümü ile ilerleyen günlerde seyirci ile buluşacak.

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Yapılan açıklamada Sadakatsiz dizisinin Haziran ayında sezon finali yapacağı öğrenildi. Tabi bu sezon finali öyle böyle bir final olmayacak. Sadakatsiz dizisi sezon finalini büyük sürprizlere girecek. İzleyiciler dizinin yeni sezonunu büyük bir heyecanla bekeleyecek. 

Bu akşam 29. bölümü ile ekrana gelecek dizide Derin'in çevirdiği oyunlar bu sefer ayağına dolanacak. Ancak Derin ve annesi bunun altında kalamayacak. Gönül, Derin'in psikolojik halinin iyice bozulduğunu anlayacak. Gönül bir yandan Derin'i dizginlemeye çalışırken bir yandan da kızını yalnız bırakmayacak. 

Bu sırada Asya'nın geçmişinden biri Tekirdağ'a bomba gibi düşecek. Bu karakteren Bennu Yıldırımlar hayat verecek. 

Dizinin sezon finalinde ise büyük şaşkınlıklar yaşanacak. Ancak şimdilik bununla ilgili net bilgiler yer almadı. Ancak gelen duyumlara göre büyük bir oyun içerisinde beklenmedilk birinin hayatı tehlikede olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@