Sadakatsiz yemek sahnesi ne zaman yayınlanacak? Beklenen an geldi

Sadakatsiz yemek sahnesi ne zaman yayınlanacak? Asya'dan beklenen hamle geliyor mu çok merak edildi. Kanal D'nin yeni sezona damga vuran dizisi Sadakatsiz gerek konusu gerek oyuncularıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Dizi Haberleri 08.11.2020 - 00:34 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Sadakatsiz yemek sahnesi ne zaman yayınlanacak? Asya'dan beklenen hamle geliyor mu çok merak edildi. Kanal D'nin yeni sezona damga vuran dizisi Sadakatsiz gerek konusu gerek oyuncularıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kocasını çok seven bir kadının uğradığı ihaneti öğrenmesi ve intikam oyununa başlamasını konu alan Sadakatsiz dizisi Dr. Foster adlı BBC dizisinden uyarlanıyor. Öte yandan Sadakatsiz dizisinin ilk tanıtımlarından beri merakla beklenen yemek sahnesi kaçıncı bölümde yayınlanacak aranmaya başladı. Beklenen cevap Sadakatsiz 6. bölüm fragmanıyla geldi.

Kanal D'nin yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'a Melis Sezen'in eşlik ettiği dizisi Sadakatsiz'in ilk tanıtımında yer alan yemek masası sahnesi, büyük merak uyandırmıştı. Herkes Asya'nın Volkan ve Derin'e vuracağı darbeyi heyecanla beklerken Sadakatsiz yemek sahnesi ne zaman yayınlanacak? Kaçıncı bölümde olacak sorularına yanıt aramaya başladı.Sadakatsiz yemek sahnesi ne zaman yayınlanacak?

Bu akşam Sadakatsiz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımı izleyen herkes daha da heyecanlandı. Çünkü tanıtımda Asya ve Volkan, Derinler'in evine gitti. İntikam için düğmeye basan Asya, Gönül'ün kendilerini yemeğe davet ettiğine inandırdı. Ardından daha ilk tanıtımda gördüğümüz o çarpıcı sahne ekranlara gelecek.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@