Savaşçı 2022 ne zaman başlayacak? Savaşçı oyuncuları. Savaşçı 2022 hangi kanalda yayınlanacak? Savaşçı yeni bölüm ne zaman? Savaşçı 2022 de devam edecek mi? Savaşçı 2022 ne zaman başlıyor?

Savaşçı dizisi başrol Oyuncusu Tamer Karadağlı rtarafından aniden final bile yapmadan ekran macerasına son veren Savaşçı 2022 ile alakalı öyle açıklamalr yaptı ki! FOX TV Savaşçı 2022 için kolları mı sıvadı Savaşçı 2022'de kaldığı yerden devam mı edecek? FOX TV ekranlarında geçtiğimiz sezon öncesine kadar Pazar akşamalrının sevilen dizisi haline gelen ve ardında hiç bir dizi bırakmadan reytingleri kapan Savaşçı dizisi ile alakalı güncel gelişmeler mevcut. 

Savaşçı dizisi 2022'de devam edecek mi?

Geçtiğimiz sezonlarda adeta izlenme furyası kopartan Savaşçı dizisi ile yapımcısı Limon film arasında anlaşmazlıklar çıkmış ve dizi aniden yayından kaldırılmıştı. Sonrasında başrolü Berk Oktay'ın Yasak Elma'ya geçmesi dizi bitti dedritmişti. Savaşçı 2022 ne zaman başlayacak sorularının sorulmasına mahal veren bir açıklama sonrasında izleyici Savaşçı dizisi başlayacak mı 2022 aramalarına başladı bile.

Merak edilen detaylarda Savaşçı dizisi yeni oyuncularla tekrardan çekimlerinin başladığı iddia ediliyor. 

Uzun seneler ekranlarda yer alan Savaşçı dizisi ortalığın velveleye verilmesi sonrasında yeniden başlamış ve sonrasında da izleyici diziden soğuduk diyerek takibi bırakmıştı. Savaşçı kısa sürede final yapmıştı. 

Savaşçı dizisinin tekrar çekileceği ile alakalı son dakika gelişmeleri şu sıralar konuşuluyor. 

Savaşçı yeniden çekilecek mi?

Tamer Karadağlı dizi ile alakalı sosyal medya hesabından paylaşım yaptıuğı iddia ediliyor. İşte bu paylaşımın direk Savaşçı dizisi ile alakalı olduğu ve Savaşçı dizisinin yeni oyuncuları ile tekrardan başlayacağı söyleniyor. 

İşte merak edilen bu noktada herkesin kulağını kabarttığı bilinirken, sizler için Savaşçı 2022 de başlayacak mı sorusnun yanıtını araştırdık. 

Şu sıralar Bir Küçük Gün Işığı dizisinde başrol olan Berk Oktay ile Tamer Karadağlı'nın tekrar bir araya gelip gelmeyeceği merakla araştırılıyor. 

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Tamer Karadağlı açıklaması sadece iddia

Savaşçı dizisinde başrol olan Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından Savaşçı dizisi ile alakalı payşaşım yapması izleyiciyi umutlandırdı. 

 “Kullanılmayan Göktürk Albay fotoğraflarından biri.. Hala o kadar çok soran oluyor ki.. Demek ki birçok insanın ruhuna, gönlüne dokunabilmeyi başarabilmişim. Ne mutlu bana.. Belli mi olur, Kurt belki bir gün geri döner..”  diyen Tamer Karadağlı'nın bu paylaşımı sonrasında Savaşçı dizisi 2022 de devam edecek iddiaları ortaya atılıyor. 

Ancak Savaşçı yeni sezonda başlasa bile çok az sayıda eski oyuncu kaldığını sizlere söyleyebiliriz. 

Çünkü Savaşçı dizisi oyuncuları Limon Yapım dan ücretini alamamış ve başlka dizilere yönelmişlerdi. Ancak dizinin yapım şirketinin tekrar değişmesi ve kanalının da FOX TV olmaması sonrasında tekrar çekileceği ve detayların imzalanmak üzere olduğu da ortaya atılan iddialar arasında.