Serenay Sarıkaya'ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!

Serenay Sarıkaya'ya Sultan Alparslan şoku! Baruş Arduç, Serenayay Sarıkaya'yı ikinci plana attı! Yıllar önce Serenay Sarıkaya, Barış Arduç ile bir projede yer almak istediğini söylemişti.

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 16:09 21.05.2021 - 16:10 Ece Sahan

Serenay Sarıkaya'nın dizisi iptal edildi! Netflix için çekilen diziye Sultan Alparslan dizisi engeli geldi. Barış Arduç, Serenay Sarıkaya'nın önünü kesti!

Netflix'te yayınlanacak olan ve merakla beklenen Serenay Sarıkaya'nın başrol oynayacağı Şahmeran dizisisi iptal edildi! Serenay Sarıkaya hayatının şokunu yaşadı. Sarıkaya'yı ikinci plana attılar!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin geriye dönük olarak çekileceği yeni dizisi TRT'nin yeni dizisi Sultan Alparslan dizisi için Serenay Sarıkaya bile unutuldu.

Sultan Alparslan'a hayat verecek olan Barış Arduç'un gelişiyle beraber Uyanış Büyük Selçuklu ekibi komple diziden çıkarılırken sadece Mehmey Özgür yer alacak. 

Barış Arduç'un Tims&B'nin Netflix için çekeceği yeni dizisi Serenay Sarıkaya'lı Şahmeran dizisinden yeni dizi Sultan Alparslan için vazgeçtiği öğrenildi.

Adana'da çekilecek olan Şahmeran dizisinde Serenay Sarıkaya'nın yeni partnerinin kim olacağı merak konusu oldu. 

YILLAR ÖNCE BARIŞ İLE AYNI DİZİDE OYNAMAK İSTERİM DEMİŞTİ!

Serenay Sarıkaya yıllar önce Elçin Sangu ile yer adldığı Kiralık Aşk dizisiyle adından söz ettiren Barış Arduç için "Barış Arduç'la aynı projede yer almak isterim" diyerek bir açıklama yapmıştı.

Bunun üzerine Barış Arduç bu sözlerin hatırlatılması üzerien, "Çok nazik. Teşekkür ederim Serenay'a. Ben de isterim tabiki. Kısmet bu işler. Denk gelirsek güzel olur" demişti.

Yapımcılar tam ikiliyi aynı projede partner yapmıştı ki, Barış Arduç'tan beklenmedik hamle geldi. Barış Arduç tercihini TRT'nin tarihi dizisinden yana yaptı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@