Son Yaz hayranlarına kötü haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! Yeni bölüm ne zaman?

Son Yaz hayranlarına Fox Tv'den kötü haber geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünün bu hafta ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Peki yeni bölüm ne zaman? 7 Mayıs Cuma Son Yaz neden yok?

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 22:02 05.05.2021 - 13:17 İlan35

Kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler gibi isimler yer aldığı Son Yaz dizisinden izleyicilere kötü haber geldi.

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı Son Yaz dizisi her hafta cuma günü yayınlanıyor. Fakat bu hafta yayınlanması gereken yeni bölümünün Fox Tv'nin yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Peki 7 Mayıs Cuma Son Yaz 19. yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınlanacak?

Son Yaz 7 Mayıs Neden Yok?

Fox tv ekranlarında her hafta cuma günü izleyici ile buluşan Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Son Yaz yerine Fox Tv ekranlarında Kafalar Karışık adlı sinema filmi yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı henüz bilinmiyor. Fakat Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir haftalık ara verildiği düşünülüyor.

Son Yaz 19. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Son Yaz bir haftalık aradan sonra yeni bölümüyle 14 Mayıs Cuma günü yayınlanacak.

Son Yaz Konusu!

İstanbul ve İzmir'de çekimleri olan dizide Ali Atay savcı Selim Kara karakterini canlandırıken Alperen Duymaz ise Akgün karakteri  ile suç dünyası içinde büyümüş birine hayat veriyor. İkilinin beklenmedik bir anda yolları kesişerek heyecan ve aksiyon bitmiyor.

Son Yaz Oyuncuları!

Alperen Duymaz ve  Ali Atay'ın başrolünde yer aldığı dizinin kadrosundaFunda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler gibbi oyuncular yer almakta.

Son Yaz ekibinden açıklama!

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@