Son Yaz hayranlarına üzen haber! Son Yaz yayından kaldırıldı! FOX TV yine bir dizinin fişini çekti

Son Yaz dizisinden üzen haber geldi! FOX TV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Son Yaz yayından kaldırıldı. Son Yaz geçtiğimiz haftada yayınlanmamıştı. FOX TV çok konuşulacak

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 01:45 13.05.2021 - 02:01 Berkay Keskin

Son Yaz dizisinden üzen haber geldi! FOX TV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Son Yaz yayından kaldırıldı. Son Yaz geçtiğimiz haftada yayınlanmamıştı. FOX TV çok konuşulacak Son Yaz kararı şok etti!

Son Yaz hayranlarına kötü haber!

Son Yaz hayranlarına üzen haber geldi. FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Son Yaz dizisi yayın akışından bir kez daha kaldırıldı. Yayınlandığı cuma akşamları en çok sevilen dizisi Son Yaz adeta bitmek için bir hamle yaptı. Son Yaz yeni bölüm akışından çıkartıldı!

Son Yaz yayından kaldırıldı!

Son Yaz yeni bölüm kaldırıldı!

FOX TV geçtiğimiz hafta ara veren dizisi son Yaz yine ara verdi. Hayranları isyan etti. Bir diziyi bitirmek için anca iki bölüm üst üste yayınlanmaz yorumu yaptı. Ancak Son Yaz hayranlarına tek üzüldüğü konu bu değil! Son Yaz dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlanmayacağı hafta böyle bir hamle yapması izleyici şok etti. Reytingleri iki katı artırmak şansı verken Son Yaz yeni bölüm yayınlanması Son Yaz gözden çıkartıldı yorumu yaptırdı.

Son Yaz neden yok?

Son Yaz dizisi yeni bölümü sette artan vakalar nedeniyle gelmeyeceği öğrenildi. Bu dakikaya kadar yeni bölümü olan Son Yaz zorunlu olarak ekranlara gelmiyor ancak FOX TV peş peşe yayınlanmama sonrası Son Yaz dizisi gözden çıkartıldığı öğrenildi.

Son Yaz yazın devam edecek mi?

Son Yaz dizisi yazın devam edip mi final yapacak yoksa SOn Yaz 2. sezon olacak mı henüz bilinmiyor. Ancak FOX TV Elinde çok dizi olduğu için Son Yaz kararı heran değişebilir. Son Yaz apar topar final yapabilir.

İki hafta ara sonra Son Yaz 19. bölüm fragmanı ne zaman sorusu cevap arıyor!

test

Gelişmelerden Haberdar Olun

@