Survivor 2021'de en kritik pota! Survivor 21 Haziran 2021 eleme adayı belli oldu, elenen isim ifşa edildi

Survivor 2021 finaline artık sayılı günler kaldı. Bugün haftanın son eleme adayı belli oluyor ve final dörtlüsü açıklanıyor. Ancak elemeye saatler kala bile ifşalar bitmedi.

Televizyon 21.06.2021 - 18:27 21.06.2021 - 18:27 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışması finale doğru devam ederken bu hafta en kritik eleme yapılacak. Haftanın ilk iki eleme adayı belli olmuştu ve bu akşam oynanan son dokunulmazlık oyunu ile birlikte son eleme adayı da açıklanıyor. Ancak eleme potasında öyle isimler var ki bu potadan kim giderse izleyiciler çok üzülecek. Peki Survivor 21 Haziran 2021 eleme adayı kim oldu? Survivor 21 Haziran 2021 kim elendi?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 hız kesmeden devam ediyor ve bu hafta yapılacak olan finale doğru ilerliyor. Survivor 2021 de haftanın ilk iki eleme adayı açıklandı. Bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynanacak ve son eleme adayı da belli olacak. Ancak fotoda öyle isimler var ki izleyiciler bu hafta kim giderse Karalar bağlayacak.

survivor-2021de-en-kritik-pota-survivor-21-haziran-2021-eleme-adayi-belli-oldu-elenen-isim-ifsa-3

AYŞE İLK ELEME ADAYI OLDU

Survivor 2021 de bu haftanın başında Sembol finali oyunu oynandı. Sembol finalini de İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken kazanan İsmail Balaban oldu ve final dörtlüsünde olmayı başardı. Aleyna Kalaycıoğlu kaybettiği için çok üzülse de hemen ardından oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı ve eleme adayı olarak Ayşe'nin ismini verdi.

İSMAİL BALABAN İSİM SÖYLEMEKTE ZORLANDI

Haftanın ikinci eleme adayının belirleneceği bireysel dokunulmazlık oyunu ise dün akşam oynandı. Yine finale kalan isimler Aleyna Kalaycıoğlu ve İsmail Balaban oldu. İkili arasında büyük bir rekabet yaşanırken kazanan yarışmacı İsmail Balaban olduğu ve Aleyna Kalaycıoğlu adeta sinir krizi geçirdi. Çünkü Aleyna Kalaycıoğlu bu oyunu kazansaydı aynı zamanda final dörtlüsüne kalacak ve dokunulmaz olacaktı. İsmail Balaban ise takım arkadaşı olmasına rağmen Aleyna'ya oyunu bırakamayacağın çünkü birinin hakkına girmek istemediğini söyledi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban Ada konseyinde ise Poyraz'ın ismimi verdi. Böylece bu hafta eleme adayları Ayşe ve Poyraz oldu.

survivor-2021de-en-kritik-pota-survivor-21-haziran-2021-eleme-adayi-belli-oldu-elenen-isim-ifsa--4

 SURVİVOR 21 HAZİRAN 2021 KİM ADAY OLDU?

Şu anda yoğun bir şekilde Survivor 21 Haziran 2021 Kim aday oldu sorusunun yanıtı araştırılıyor. Haftanın son eleme adayı bu akşam oynanacak olan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda belli olacak.  İsmail Balaban dokunulmaz olduğu için Aleyna ya da Berkan son eleme adayı olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@