Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

10 Kasım 2020 Salı 12:46:29

Rabia Ağca Doya Doya Moda’da neden yok? Rabia Ağca neden ayrıldı?

TV8 ekranların sevilen programı Doya Doya Moda programında olmayan Rabia Ağca programdan neden ayrıldı? Rabia Ağca Doya Doya Moda programında neden yok? Doya Doya Moda programında Rabia Ağca neden olmadığı ortaya çıktı. İşte o sebep.

TV8 ekranlarında rekorlar kıran Doya Doya Moda programında Rabia Ağca neden olmadığı merak ediliyor. Her hafta rekorlar kıran Doya doya Moda programında Rabia Ağca yer almıyordu. Peki Rabia Ağca neden yok? Rabia Ağca Doya Doya Moda programından neden çıktı?

Rabia Ağca Doya Doya Moda programında neden yok?

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında Rabia Ağca hayranları gidişine bir türlü alışamadı. Konuyla ilgili bir çok soru karşısında Rabia Ağca ilk defa bir açıklama yaptı. Rabia Ağca yaptığı açıklamada “Programda jüri üyelerimizin dediği gibi kişisel işlerim nedeniyle ayrıldım. Ayrılışımda herhangi başka bir mevzu aramayın” açıklaması son noktayı koydu.

Rabia Ağca Doya Doya Moda geri dönecek mi?

Rabia Ağca hakkında ilk gelen bilgiler TV8 ve Doya Doya Moda programı yarışmacıya kapılarını tamamen kapadı ve Rabia Ağca geri dönmeyecek.

Rabia Ağca kimdir?

Doya Doya Moda’nın sevilen yarışmacı Rabia Ağca, 21 yaşında. Hataylı olan yarışmacı öğrenciliğini dondurduğu için ekrandaydı. 1.68 boyunda olan 75 kilo ve 42 beden olan Ağca, okula geri döndü.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı