TRT ekranlarında seyirciyle buluşan başrollerinde İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Güven Kıraç gibi ünlü oyuncuların yer aldığı tövbeler olsun dizisi için final kararı açıklandı. Pazar akşamları yayınlanan dizinin kaldırılmasıyla yerine merakla beklenen Teşkil

Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı! Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı!
TRT ekranlarında seyirciyle buluşan başrollerinde İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Güven Kıraç gibi ünlü oyuncuların yer aldığı tövbeler olsun dizisi için final kararı açıklandı. Pazar akşamları yayınlanan dizinin kaldırılmasıyla yerine merakla beklenen Teşkilat dizisi gelecek.

TRT1 ekranlarında seyirciyle buluşan başrollerinde Erkan Can, Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Seda Bakan gibi isimlerin yer aldığı eğlenceli dizi tövbeler olsun hayranlarına kötü haber geldi. Dizi 32 bölümde final yapacak.

Pazar akşamları yayınlanan ekranların nadir eğlenceli dizilerinden Tövbeler Olsun bitiyor. Renkli karakterleri ve Güven Kıraç farkıyla Pazar akşamları eğlenceli anlar yaşatan aile dizisi Tövbeler Olsun ne yazık ki bitiyor.

Dizinin son bölümlerinde pek çok oyuncunun yavaş yavaş çıkartıldığı görülmüştü. Dizinin hayranları bu ayrılıkları hoş karşılanmamış yerlerine gelen Hasan Kaçan ve diğer oyuncuların dizinin hikayesini düşürdüğünü söylemişti. Ve beklenen oldu, dizi final yapıyor.

32 bölümde final yapacak olan Tövbeler olsun da 29 bölümde Seda bakan diziye daha önce veda edecek.

YERİNE TEŞKİLAT GELİYOR!

TRT'nin başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın yer alacağı, merakla beklenen dizi Teşkilat'ında hangi gün yayınlanacağı böylelikle belli olmuş oldu. Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ın yanı sıra kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık'ın yer aldığı Teşkilat dizisinin Pazar akşamları ekrana geleceği tahmon ediliyor.

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal yeniden partner oluyor ikili daha önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde partner olmuş ve çift olarak büyük hayran kitlesi yaratmışlardı.