Son yıllarda üst üste altı ATV dizisinde yer almasıyla da dikkatleri üzerine toplayan Zehra Yılmaz gündem oldu.

Gül Masalı dizisinde Ece rolünü yeniden canlandıran Zehra Yılmaz, son yıllarda üst üste altı ATV dizisinde yer almasıyla da dikkatleri üzerine topladı. 2016 yılında Bodrum Masalı dizisinde Rana karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, bu süre zarfında 6 yılını ATV ekranlarında çalışarak geçirmiştir.  2017 yılında ATV'de yayınlanan Cennet'in Gözyaşları ile Kimse Bilmez, Gençliğim Eyvah, Gönül Yarası ve Kuruluş Osman dizilerinde rol alan oyuncu, şimdi de Gül Masalı ile aynı ekranda yer alıyor.  
Hırslı ve Dişli Bir Karakter Oynamak İstiyordum
Zehra Yılmaz, yeni karakteri Ece Kardaş'ı da detaylandırdı. Uzun süredir iddialı bir kadın karakteri oynamak istediğini iddia eden oyuncu, Gül Masalı dizisinde doğru rolü bulmuştur. Ece karakterini anlatan oyuncu şunları söyledi:

Gül Masalı dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı! Gül Masalı nerede çekiliyor, uyarlama mı?

"Diziyle ilgili ilk iş önüme geldiğinde çok heyecanlandım. Çünkü uzun zamandır hırslı, dişli bir karakteri oynamak istiyordum. Güçlü bir kadını oynamak istiyordum. Ece geldi. Karakter analizini okudum. Yazarlar çok güzel açıklamalar yazmışlar. Ece'nin karakteri, Erdem Kaynarca'nın oynadığı Toprak'ın eski sevgilisi olarak hikâyede yer alıyor.

Dizideki Ece Karakteri
Hırslı, güzel ve donanımlı olan Ece, her zaman aklına geleni yapan bir karakterdir. Yıllar önce yurt dışına çıkarak Toprak'tan ayrılan Ece, daha sonra fikrini değiştirerek onu işe almak için Isparta'ya döner.  Gülper Özdemir'in canlandırdığı Gonca karakterini küçümseyen Ece, duygusal gücünün farkına varınca düşmanlarına karşı büyük bir savaş başlatır. Zehra Yılmaz ve Gülper Özdemir ikilisi Gül Masalı dizisinde kıyasıya rekabette yer alan iki kadın karakterle dikkat çekecek.

Zehra Yılmaz Kimdir?

Zehra Yılmaz kaç yaşında? Kuruluş Osman Olcay Hatun (Zehra Yılmaz) kimdir?
1994 doğumlu Zehra Yılmaz, Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Cüneyt Sayıl Tiyatro Stüdyosu'nda oyunculuk eğitimi alan Zehra Yılmaz, ilk oyunculuk deneyimini Kanal D'de yayınlanan Bodrum Masalı dizisi ile edindi. Daha sonra ATV ekranlarında yayınlanan; Cennetin Gözyaşları dizisinin seçimine Berk Atan ve Almila Ada ile katıldı ve Melisa karakterini canlandırdı. Aralık 2019'da Kimse Bilmez dizisinin bitmesinin ardından en son Gençliğim Eyvah dizisinde rol almıştır. 27 yaşındaki oyuncunun bir dizi güzel fotoğrafının yanı sıra 2019 yılında 'Baba Parası' filminde de rol aldı.

Gül Masalı Dizisinin Konusu

GÜL MASALI DİZİ OYUNCULARI: GÜL MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Gül Masalı oyuncuları - karakterler - isimleri, konusu... - Magazin Haberleri - Milliyet
Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur ve Sait Genay gibi başarılı gaziler dizinin çekimlerine Isparta'da başlandı. Gül Masalı, annesinin ölümünden sonra kendisine kalan miras aracılığıyla geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca ile Isparta'nın ana aşiretinden Atabey ailesinin oğlu Toprak'ın hikayesini anlatıyor.  Yapımcılığını Pastel Film'in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül'ün üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sadullah Şentürk, senaristliğini Aybars Bora Kahyaoğlu yapıyor.

İstanbul'da başlayıp Isparta'da devam eden Gül Masalı dizisi ilk bölümü ile ATV'de ekrana gelecek. 19 Haziran Pazar akşamı dizinin ilk bölüm yayınlandı. İstanbul'da yaşayan genç bir mühendis olan Gonca, projesinin çalınması ve işten atılmasıyla geçmişten beklenmedik bir haber alır. Bu, 5 yaşında vefat ettiği annesinden gizemli bir miras kalır.

Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları… Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları…

Gonca'nın mirası devralabilmesi için Isparta'ya gitmesi ve Fatma Ana'nın şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Ancak Gonca'nın babası Tahir, geziye şiddetle karşı çıkar. Tahir'in kızının bilmesini istemediği, saklamaya çalıştığı gerçekler vardı.  Kendisine yöneltilen tüm soruların yanıtlarını bulmak için Isparta'ya giden genç kadının hayatı, kasabanın önemli ailelerinden Atabeyler'in oğlu Toprak Atabey ile tanışmasıyla beklenmedik bir şekilde değişir. İlgiyle izlenen dizinin gelecek bölümleri izleyici tarafından merakla bekleniyor.